reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból krocza po nacięciu

małaczarnulka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Luty 2021
Postów
19
Hej. Mój synek ma dwa miesiące, połóg skończył się równo po 4 tyg . Pytanie brzmi jak długo będe odczuwała ból w miejscu nacięcia krocza? Dwa miesiące nadal boli .
 
reklama
No to chyba Cię nie pocieszę, bo ja rodziłam prawie 11 i prawie 7 lat temu i nadal przy niektórych pozycjach seksualnych blizna boli i ciągnie, ale na co dzień jej nie czuję.
Natomiast po porodzie to z pół roku na pewno był duży dyskomfort, może nie ciągły ból, ale przy dotykaniu czy wysiłku (o seksie nie wspominając...) dawała o sobie znać...
 
Ból to nie jest dobry objaw. Niestety, zdarza się często i jest normalizowany. Mnie nacięcie bolało przez 4 dni. Później doskwierały mi szwy - po ich zdjęciu ustąpił jakikolwiek dyskomfort i myślę, że właśnie tak powinno być. Jesteś po połogu - możesz zgłosić się już do fizjoterapeuty, na tym etapie można łatwo bliznę rozpracować. Ból nie jest ok i może uprzykrzyć życie.
 
Ja także po nacięciu dość krótko odczuwałam bol, może że 2 tygodnie.. na pewno krócej niż trwal połóg..:( Byłaś u lekarza? Może warto to skonsultować?
 
reklama
Do góry