reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajnika a zagnieżdżenie zarodka

reklama
Bol jajnika moze byc tez normalna oznaka pms. Moze byc tez objawem torbieli lub innych chorob. Zarodek zagniezdza sie w macicy. Niektorzy mowia przy tym o lekkich pobolewaniach brzucha lub bezbolesnych skurczach macicy.
 
Cześć dziewczyny.
Czy która z was w okresie, w którym może dojść do zagnieżdżenia się zarodka, odczuwała jakieś symptomy? Mam na myśli przede wszystkim ból jajnika.
Absolutnie żadnych symptomów nie było.
Nic a nic.

Za to paradoksalnie w kilka cykli przed tym udanym miałam takie kłucia jajnika, że normalnie zagnieżdżenie, jak nic xD.
Ahaaa, tydzień pózniej przyszła normalnie miesiączka.
 
Hej! W cyklu, w którym zaszłam w ciążę miałam takie kłucia jajników, raz jednego, raz drugiego, gdzie wcześniej mi się to nie zdarzało, a miałam całą gamę objawow PMS, jak mdłości, bóle podbrzusza, uczucie rozbicia. Natomiast będąc już rok po porodzie, co któryś cykl zdarzają mi się takie podobne kłucia jajników jak wtedy i są one objawami PMS, bo w ciąży nie jestem. Najlepiej cierpliwie czekać do terminu miesiączki :)
 
Do góry