reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

mi lekarz kazal zrobic to badanie i powiedzial, zebym nie robiła go na następną wizytę tj. 2 tyg później( bo teraz przez ta szyjke mam co 2 tyg kontrole) tylko później, tak żeby był skończony 24tydz. Ze to ważne aby po tym tyg. zrobić to badanie.
Też chodzę co 2 tygodnie i jutro mam 23+1 , więc zrobię na kolejną wizytę wtedy będzie 25+1 :);)
 
reklama
Kurcze...ale w srode jak bedzie 24 tydz, bedzie za pozno, bo mam wizyte,a z wynikami mam przyjsc... tym bardziej,ze krwi i moczu nie badalam od stycznia:/
 
Kurcze...ale w srode jak bedzie 24 tydz, bedzie za pozno, bo mam wizyte,a z wynikami mam przyjsc... tym bardziej,ze krwi i moczu nie badalam od stycznia:/
nie wydaje mi sie żeby to był jakiś problem ze zrobisz wcześniej, z tego co sie orientuje to ogólne standardy tak wskazuja zeby robic w konkretnych tyg najbardziej optymalnych.. ale przeciez robi sie te badania i wcześniej i później, moja kolezanka miala wczesniej bo z moczu jej wychodził cukier. Zrób badania i tyle zwlaszcza ze dr nic Ci nie mówił zeby z tym czekać
 
Zrobiłam suwaczek i wkleilam go w miejsce sygnatury ale jak odpowiadam na wiadomości to nie mam tego podpisu i nie wiem czy to trzeba dodatkowo włączyć czy jak...:confused:
ja do tej pory nie wiem czy mam suwaczki...wszystko zrobione juz dawno ale nie widze zadnych suwaczków, gdzies czytalam ze jak sie korzysta z tel to sie nie wyświetlają..:/
 
reklama
Do góry