reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej dziewczyny jestem w 34 tc i 4 d wczoraj się okazało że mi się szyjka skraca w 37 tc mam mieć cc ze względu na bardzo cienką blizne po poprzednim cc do tego skurcze mnie łapią położyli mnie już w szpitalu wiecie może jak szybko może się dalej skracać tą szyjka?

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jestem w 34 tc i 4 d wczoraj się okazało że mi się szyjka skraca w 37 tc mam mieć cc ze względu na bardzo cienką blizne po poprzednim cc do tego skurcze mnie łapią położyli mnie już w szpitalu wiecie może jak szybko może się dalej skracać tą szyjka?

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ,to zależy z ta szyjka mnie zaczęła się skracać w 18 tygodnii teraz mam pessara ,i jeszcze mnóstwo czasu przede mną !!! Ile teraz wynosi twoja szyjka ?
Masz skurcze ?
 
Nie wiem ile wynosi wiem tylko że się skraca i że jest gładka a skurcze mam niby nie dużo w ciągu dnia ale takie trochę bolesne są

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem ile wynosi wiem tylko że się skraca i że jest gładka a skurcze mam niby nie dużo w ciągu dnia ale takie trochę bolesne są

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm...pewnie dadzą Ci parę kroplówek , leżałam w ciąży z dziewczyną ktora id 33 miała rozwarcie na 2 cm ,jak trafiłam ja do szpitala to ona była już w 36 czyli trzy tyg z rozwarciem !!nie wiem ile jeszcze leżała bo ja urodziłam i się już z nią nie widziałam ,
Także będzie dobrze!! Jesczcze tylko dwa tyg i mas ciążę donoszona ,ja synka urodziłam w 36 i wszystko oki
 
Ostatnia edycja:
Właśnie ja też bym chciała w 36 tygodniu urodzić

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Od kiedy się dowiedziałaś, że blizna jest cienka? Ja bede miala 3 CC, dzisiaj skończyłam 20 tydzień ciąży zaczelam 21 ale przy każdym najmniejszym kluciu boję sie o tą moja Blizne chociaż narazie niby wszystko ok
 
Ja się dowiedziałam ok 6 miesiąca mnie też nie raz kłuje

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, żebyscie dotrwali do bezpiecznego tygodnia sama jestem na lekach bo synek urodzony w 35 tygodniu, a teraz tez na początku krwawienia. W drugiej ciąży w ogóle blizny nie czulam, a teraz czasami zakluje albo zaboli mam nadzieję, że bedzie caly czas dobrze trzymać
 
reklama
Do góry