reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból głowy w ciąży

Pola2212

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Maj 2021
Postów
94
Hej dziewczyny! Jestem w skończonym 18 tygodniu ciąży, odkąd zaczęłam drugi trymestr, mam problemy z bólami głowy. Czasem pomaga mi filiżanka kawy w ciągu dnia (przed ciążą w ogóle nie piłam) piję też odpowiednie ilości płynów, przyjmuję magnez, a i tak mam objawy jakby było go wciąż mało (drga mi powieka, drętwieją kończyny) zaznaczę też, że od zawsze jestem niskociśnieniowcem, stąd pewnie jakaś ulga po kofeinie. Od wczoraj natomiast znów pojawiły się nieco silniejsze bóle, na leżąco ich nie odczuwam, ale przy wstawaniu, pojawia się ucisk i pulsujący ból głowy z lewej strony i w części potylicznej, ból jest na tyle silny, że stoję przez chwilę w bezruchu. Może któraś z was miała/ma podobnie? Nie wiem czy jest to jakiś rodzaj migreny, coś na tle hormonalnym. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedz.
 
reklama
Witaj co co odpisujesz to jest migrena ciążowa, ja miałam ją w każdej ciąży,nieraz bywało tak że ból tak mocny że nie mogłam funkcjonować tylko cały dzień przespać w ciemności bo żadne leki nie pomagały,pewnie 3 trymestrze ci przejdzie
 
Do góry