reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha jak na okres

Ja zawsze miałam regularne miesiączki, ale po wielu latach antykoncepcji hormonalnej i odstawieniu jej zaczęły mi się zdarzać małe opóźnienia w miesiączce. Nie planowałam ciąży ale tez nie robiłam nic żeby w nią nie zajść, trochę z narzeczonym mieliśmy podejście na zasadzie będzie co ma być, tym bardziej, że na kontroli u ginekologa moje jajniki zaczynały iść w kierunku policystycznych. Tak wiec bóle podbrzusza jak na każdą miesiączkę l, a jednak już 5 dzień opóźnienia. W związku z tym, że byłam przed imprezą stwierdziłam, że zrobię test ciążowy. Natomiast w ogóle nie spodziewałam się zobaczyć dwóch kresek, a tu niespodzianka ;) następnego dnia leciałam oznaczyć betę a tam wynik już 5600.
Trzymam kciuki, żeby wszystko skończyło się po Twojej myśli :)
 
reklama
Ja zawsze miałam regularne miesiączki, ale po wielu latach antykoncepcji hormonalnej i odstawieniu jej zaczęły mi się zdarzać małe opóźnienia w miesiączce. Nie planowałam ciąży ale tez nie robiłam nic żeby w nią nie zajść, trochę z narzeczonym mieliśmy podejście na zasadzie będzie co ma być, tym bardziej, że na kontroli u ginekologa moje jajniki zaczynały iść w kierunku policystycznych. Tak wiec bóle podbrzusza jak na każdą miesiączkę l, a jednak już 5 dzień opóźnienia. W związku z tym, że byłam przed imprezą stwierdziłam, że zrobię test ciążowy. Natomiast w ogóle nie spodziewałam się zobaczyć dwóch kresek, a tu niespodzianka ;) następnego dnia leciałam oznaczyć betę a tam wynik już 5600.
Trzymam kciuki, żeby wszystko skończyło się po Twojej myśli :)
U mnie dwa testy zrobione rano- negatywne, a beta wyszła ponad
Ja zawsze miałam regularne miesiączki, ale po wielu latach antykoncepcji hormonalnej i odstawieniu jej zaczęły mi się zdarzać małe opóźnienia w miesiączce. Nie planowałam ciąży ale tez nie robiłam nic żeby w nią nie zajść, trochę z narzeczonym mieliśmy podejście na zasadzie będzie co ma być, tym bardziej, że na kontroli u ginekologa moje jajniki zaczynały iść w kierunku policystycznych. Tak wiec bóle podbrzusza jak na każdą miesiączkę l, a jednak już 5 dzień opóźnienia. W związku z tym, że byłam przed imprezą stwierdziłam, że zrobię test ciążowy. Natomiast w ogóle nie spodziewałam się zobaczyć dwóch kresek, a tu niespodzianka ;) następnego dnia leciałam oznaczyć betę a tam wynik już 5600.
Trzymam kciuki, żeby wszystko skończyło się po Twojej myśli :)
Zrobiłam rano dwa testy ciążowe- nic nie wykryły, nawet cienia było, ale poleciałam tez na betę i wyszła 147... jakim cudem dwa różne „wyniki” to nie mam pojecia :/
 
U mnie dwa testy zrobione rano- negatywne, a beta wyszła ponad

Zrobiłam rano dwa testy ciążowe- nic nie wykryły, nawet cienia było, ale poleciałam tez na betę i wyszła 147... jakim cudem dwa różne „wyniki” to nie mam pojecia
Hmm myśle, że w takim razie pozostaje powtórzyć jutro betę i zobaczyć jak przyrasta.
Trzymam mocno kciuki !
 
No beta wskazuje na wczesną ciążę, powtórz po 48 h w tym samym laboratorium żeby ocenić przyrost. Badanie z krwi jest o wiele bardziej wiarygodne niz testy sikane. Moja pierwsza beta wynosiła 53 i teraz leży obok mnie w łózku także trzymam kciuki!
 
Do góry