reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha jak na okres

Madzinkastaramy

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
27
Cześć dziewczyny,
Spoznia mi się okres dwa dni, mimo ze z reguły miałam regularne cykle. z pewnością mogłabym zrobić już test, ale cały czas czuję jakby miał już zaraz przyjść. Czy któraś z was miała podobnie i jednak zaskoczyło? Ból podbrzusza, jajników, straszny ból kręgosłupa (aż tak nigdy nie miałam)... objawy jakby już danego dnia miał przyjść @...nie chce się niepotrzebnie nakręcać, bo dobrze wiecie jak później jest przykro, mimo to jutro pójdę na betę
 
reklama
Niby się nie chcesz nakręcasz a jednak napisalaś ten post. Tylko po co? Jedna Ci odpisze że miala tak samo i zaszła, druga że ma tak co miesiąc i zawsze okres się niestety pojawia. Każdy organizm jest innny, tylko test da Ci odpowiedź na to co się dzieje. Życzę Ci żeby poszło po Twojej myśli.
 
Niby się nie chcesz nakręcasz a jednak napisalaś ten post. Tylko po co? Jedna Ci odpisze że miala tak samo i zaszła, druga że ma tak co miesiąc i zawsze okres się niestety pojawia. Każdy organizm jest innny, tylko test da Ci odpowiedź na to co się dzieje. Życzę Ci żeby poszło po Twojej myśli.
dokładnie ile dziewczyn tyle może być historii, zrób test lub ta betę i tyle. 🙂
 
Niby się nie chcesz nakręcasz a jednak napisalaś ten post. Tylko po co? Jedna Ci odpisze że miala tak samo i zaszła, druga że ma tak co miesiąc i zawsze okres się niestety pojawia. Każdy organizm jest innny, tylko test da Ci odpowiedź na to co się dzieje. Życzę Ci żeby poszło po Twojej myśli.
Masz rację, niby jest myśl że zwyczajnie się spóźnia i Kię chce robić sobie nadziei a jednak podświadomie robię
 
Wiesz, jeśli się starasz to ta nadzieja będzie się cały czas czaiła. Bardzo trudno oczyścić głowę, pamiętam to doskonale. A ile się juz staracie? Masz porobione badania?
 
Masz rację, niby jest myśl że zwyczajnie się spóźnia i Kię chce robić sobie nadziei a jednak podświadomie robię
Ja tak miałam 😊 spóźniał się 3 dni i 5 dni przed okresem czułam takie bóle jak na okres i w moim przypadku on przyszedł 😅 ale wiadomo każdy ma inaczej więc zrób test śmiało nawet teraz jeśli masz 😊 czekamy na wynik 😁
 
Cześć dziewczyny,
Spoznia mi się okres dwa dni, mimo ze z reguły miałam regularne cykle. z pewnością mogłabym zrobić już test, ale cały czas czuję jakby miał już zaraz przyjść. Czy któraś z was miała podobnie i jednak zaskoczyło? Ból podbrzusza, jajników, straszny ból kręgosłupa (aż tak nigdy nie miałam)... objawy jakby już danego dnia miał przyjść @...nie chce się niepotrzebnie nakręcać, bo dobrze wiecie jak później jest przykro, mimo to jutro pójdę na betę
Zrób sobie tę betę i będziesz spokojniejsza 🙂 ja dwa dni przed planowaną miesiączką szlam do endokrynologa i oprócz badań, które miałam zrobić kontrolnie zrobiłam sobie też betę- wynosiła 96.2 😁 podbrzusze mnie bolało, kuł lewy jajnik (miałam z niego owulację, chodziłam na monitorowanie), a dziś mam 32+6 tc 🙂💙 życzę tego samego! 🙂
 
Ogólnie nie miewałam bólu brzucha przy okresie. Bolało mnie krocze. W ciąży czekałam na @ bolał mnie mocno brzuch przez kilka dni I bum...trzymam zatem kciuki 🤞🤞🤞🤞
 
reklama
Tak jak dziewczyny piszą, nikt Ci nie powie, że to ciąża. U mnie teraz bóle jak na okres oznaczają ciąże, ale w poprzednim miesiącu oznaczały miesiączkę. Tylko beta hcg rozwieje Twoje wątpliwości. Oczywiście trzymam kciuki, żeby była pozytywna :)
 
Do góry