reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

Zaglądam, ale widzę że straszne tu puchy ostatnio:szok::-:)cool:

Może jak grzane wino zostawię to któraś się zjawi:cool2::tak::-D

Pozdrawiam!!!:-):-):-)

Grzaniec_galicyjski_03.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny.
U nas trochę pogoda sie poprawiła.
Wczoraj wyszlismy na spacerek ,jeszcze w śniegu.
Dziś już jest go niewiele,w niektórych miejscach.
Emilek z Maciusiem pobiegali troszkę po śniegu,Maciek ganiał się z psem,a Emil biegał za nimi i się śmiał.
Ja już kupiłam Emilkowi i kombinezon i buty,jakbym w kościach wyczuła ten śnieg.
Maciusiowi na szczęście nie muszę bo aż tak bardzo dużo nie urósł i kurtka pasuje jak ulał,m.mu kupił w Dani w zeszłym roku.Tylko buty mu kupię drugie jakby pomoczył to żeby miał na zmianę.
kombinezon zamawiałam mu na allegro,i przysłali go już tydzień temu,a buty kupiłam mu w niedziele w Boti.Musimy tylko czapę i szaliczek kupić,bo rękawiczki mamy.
Także nowa garderoba już została wczoraj przetestowana,i sprawuje sie super.
A tak wygląda Emil.
A potem kombinezon i butki jakie kupiliśmy.

 
witam sie i ja:-)
melduje ze zyje jeszcze i mam sie calkiem niezle;-)przynajmniej tak mi sie wydaje:-pa tak powaznie to u nas w porzadku maly zdrowy na cale szczescie:-)co mnie cieszy i to bardzo:-D
jedyna na co ostatnio narzekam to brak czasu:sorry2:i zmeczenie wieczorem niekiedy jestem tak wypompowana ze:szok:i jak maly zasnie to ja pod prysznic i myk do wyrka i spie jak niemowle do rana;-)
pozdrawiam serdecznie postaram sie zagladnac tutaj wieczorkiem papa:tak:
 
Witam.
U nas prawie ok.
Maciek coś nie do końca się czuje.Dziś poszedł do szkoły ze stanem pod gorączkowym,uczuliłam Panią żeby w razie czego dzwoniła.No i nie musiałam długo czekać,o 10.30 Pani zadzwoniła że Maciuś ma 39st.gorączki.Poszłam szybko po niego,był z Panią u pielęgniarki,leżał na leżance.Podany miał już lek przeciwgorączkowy.Teraz czuje si ę dobrze,tak mówi zobaczymy jaka będzie noc.Jutro ma występ-przedstawienie powiedział że musi iść do szkoły bo on ma role i musi wziąć udział w nim.
Emil ok.szaleje jak zwykle,całe szczęście że jego nic nie bierze.
Buźka.
 
Witam w ten magiczny czas.
Szczególnie Ciebie Zuskus bo dawno mnie tu nie było ale jak spojrzysz na suwaczki to zobaczysz czemu ;-):-D
Początki były masakryczne i czułam się źle,byłam nawet w szpitalu ale juz jest coraz lepiej i mam nadzieje że tak zostanie.
Chciałabym złozyc Wam wszystkie mamuśki życzenia z okazji świat.



Z okazji Nadchodzących Świąt pragnę życzyć Wam
przede wszystkim tego, aby były one rodzinne,
zdrowe, pogodne i przyjemne.
Życzę smacznych, świątecznych potraw
jak i mile spędzonego czasu.

Korzystając z okazji...

Z okazji Nadchodzącego Nowego 2010 Roku życzę,
aby był on w 100% lepszy od poprzedniego,
aby chociaż część planów i marzeń się spełniło
oraz, aby każdy dzień był kolejnym wyzwaniem,
przygodą i szansą na osiągnięcie sukcesu.
Jeszcze raz wszystkiego dobrego!

 
Witam wszystkie dziewczyny dawno mnie tu nie było.Zajżałam do was a tu pustki ze chocho:-) Pewnie mnie nie pamiętacie a jak już to źle.Jakiś czas nie miałam neta a potem dużo spraw się złożyło na to ze dopiero teraz piszę.Pozdrawiam was wszystkie.K
 
witam wszystkie mamusie dawno mnie tu nie bylo az wstyd i pewno wszystkie mamy o mnie juz zapomnialy,ale mam nadzieje ze ktos tu zagladnie od czasu do czasu aby po plotkowac na rozniaste tematy zapraszam serdecznie!!!!
u nas jak narazie wszystko po steremu czas leci i ani czlowiek sie ogladnie juz nastepne swieta blisko,maly zdrwoey dokucza jak nie wiem co pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Hejka!
Milo ze ktos zagladnal.
Ja teraz tez zadko na BB bo maz od listopada w domu, z dnia na dzien stracil prace...zwolnienia grupowe. Lapie fuchy i mam nadzieje ze zima minela juz na dobre i wreszcie beda przyjecia. W najblizszym tygodniu wszystko sie rozstrzygnie.
Badaicka ogromne gratulacje i oby wszystko bylo dobrze do samego rozwiazania
Sabinko milo ze zajrzalas
Asiulka co u Ciebie?

Pozdrawiam wszystkie i mam nadzieje ze watek znow sie rozkreci
 
Do góry