reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

hej Olcia !!!
myslalam ze juz rzadna tu nie zajrzy ech..a ja jestem chyba uziemiona i na polki chyba juz nie wroce :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:..tak mi zle z tego powodu ze nie moge pisac tam z wami :tak::tak:...

u nas troche zimnawo wyglada pochmurno itp....
ale pojdziemy za godzinke do marche pisalo ze zapraszaja dzieci na dzien dziecka wiec sie przejdziemy moze cos bedzie :-):-)...odrazu zrobimy zakupki :-)
 
reklama
hej Olcia !!!
myslalam ze juz rzadna tu nie zajrzy ech..a ja jestem chyba uziemiona i na polki chyba juz nie wroce :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:..tak mi zle z tego powodu ze nie moge pisac tam z wami :tak::tak:...

oj bidulko ... a dlaczego nie wrócisz... napisali ci jakaś wiadomosc....
to jest nie realne żeby ciebie z nami nie było....
ja będę zaglądać... na polkach narazie pusto... była tylko Agnieszka...i narazie pustka...
a mój mi coś pokasłuje....
 
oj bidulko ... a dlaczego nie wrócisz... napisali ci jakaś wiadomosc....
to jest nie realne żeby ciebie z nami nie było....
ja będę zaglądać... na polkach narazie pusto... była tylko Agnieszka...i narazie pustka...
a mój mi coś pokasłuje....


no wlasnie od soboty zero odezwu a poslalam ze 4 maile :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no aga tu nie zajrzy bo nie lubi bb.
...
:wściekła/y::wściekła/y:

szymon tez dzis pokaszluje :tak::tak:
 
hej Magda
a co się dzieje z twoim hasłem?


o witam kochana fajnie ze wpadlas :tak::tak:

nie wiem w sobote rano weszlam normalnie pozniej chcialam i bylam wylogowana choc ja sie nigdy nie wylogowywuje....i chce sie zalogowac i dupa...nie dalo sie do dzis...wyskakuje ze nie prawidlowe haslo lub login wiec napisalam do nich ale jeszcze sie nie odezwali :no::no:

a ze chce pisac zwami to zalozylam narazie tu zastepczy wateczek jak ktoras bedzie chciala popisac ze mna to niech tu wpada :tak::tak:
a ja mam nadzieje ze w koncu ktos sie do mnie odezwie i mi to wyjasni bo mam juz troche dosc tyh zmian :wściekła/y::wściekła/y:
 
musisz wejść na stronę ja w polki pl ,tam jest zapomniałem hasło,podasz swój login jak cię poproszą i na adres podany przy logowaniu wyślą ci nowe hasło,tylko jak poprosisz o zmianę to pozamykaj wszystkie okna i wchodz z linku który otrzymasz w mailu
 
musisz wejść na stronę ja w polki pl ,tam jest zapomniałem hasło,podasz swój login jak cię poproszą i na adres podany przy logowaniu wyślą ci nowe hasło,tylko jak poprosisz o zmianę to pozamykaj wszystkie okna i wchodz z linku który otrzymasz w mailu


juz to robilam i niby dostalam nowe haslo ale tylko na to ja w polki..a na forum dalej nie moglam wejsc...

a robilas to ciasto z truskawkami???
 
reklama
robiłam,wyszło pycha i szybko się robi
a czy miałaś pozamykane wszystkie okna jak dostałas hasło? Czy wchodziłaś na stronę z maila? To bardzo ważne ,w przeciwnym razie będzie automatycznie logował cie tylko do ja w polki
 
Do góry