reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

u nas też padało mocno prawie cały dzień
Ja tutaj nie robię suwaczka bo myślę że to przelotnie heheh i wracamy na polki
 
reklama
u nas też padało mocno prawie cały dzień
Ja tutaj nie robię suwaczka bo myślę że to przelotnie heheh i wracamy na polki


no ja tez tak mysle,moze jutro ktos sie do mnie odezwie w koncu :tak::tak:
bo jak nie to zwariuje.....

dobra ja pomykam posiedze chwile z mezem bo on zaraz wychodzi za godzinke !!:wściekła/y::wściekła/y:

to do jutra milej nocki !!!! pappa:-)
 
Hej Mamuśki.
Ale się rozpisałyście.
Chyba już nikogo nie ma, Madziu a napisałaś maila do redakcji? Może oni coś pomoga tylko trzeba poczekać pare dni zanim się wezmą do roboty:crazy:
A pytałas o babcię, jutro ja przewoza do innego szpitala tam w mieście moich rodziców, na chirurgie bo strasznie ja woli woreczek i będzie miała robione badania.Ale lepiej że będzie bliżej domu bo tu mama dojeżdzała codziennie 40 km a teraz 5 minut drogi ma od domku.

Oby Hani wycieczka była słoneczna, wkurza mnie juz ta pogoda
Maż strzelił focha i wyszedł mi z domu :angry:
 
ah zajrzalam jeszcze :-D:-D:-D

Klaudia tak pisalam 2 razy do redakcji i jeszcze do jednego goscia
moze w koncu jutro ktos sie odezwie...
a co to znowu mezowi sie porobilo?? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

fajnie ze babcia bedzie blizej zawsze to bardziej pod reka :tak::tak:

dobra teraz juz spadam do wyra papapa :-):-)
 
A Madziu jak zwykle o teściów poszło, nie dam sobie żeby mi tu oni rzadzili i powiedziałam parę słow- szkoda gadać nawet ;-)
No to dobranoc :-)
 
A Madziu jak zwykle o teściów poszło, nie dam sobie żeby mi tu oni rzadzili i powiedziałam parę słow- szkoda gadać nawet ;-)
No to dobranoc :-)


oj to nie dobrze,szkoda klocic sie wam przez tesciow :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kurde moze wkoncu twoj maz przejrzy na oczy...

dobra spokojnej nocki nie stresuj sie papa buzka !!
:-)
 
No Madziu bardzo bym chciała, jeszcze jestem cierpliwa ale na jak długo mi wystarczy siły to sie okaże, nie mam zamiaru ciagle stresować się teściową mam więcej powodów do zmartwień to jeszcze mi się z buciorami wpierdziela w życie rodzinne.
No uciekaj Madziu póki masz męzowatego jeszcze w domku :-)
 
Witam z ranca !!!
Hania juz wyszykowana poszla do przedszkola zaraz wyjezdzaja oby pogoda im dopisala :biggrin2::biggrin2:
mezus tez wrocil z nocki wzial kapiel i pojechal w rejs do mechanika znaczy sie :biggrin2:
ma mu tam klocki wymienic i jeszcze pare rzeczy wiec pewnie zanim wroci bedzie poludnie i znowu sama z szymonkiem :crazy:...a pozniej jak walnie w kimono po tej nocce to bedzie spal do wieczora...

a dzieciaczka w dniu ich swieta zycze duzo usmiechu,zdrowka pociechy z rodzicow :-D oraz duzo prezentow !!! usciskajcie swoje szkraby od e cioci Madzi..
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam....
ja jestem mega zmęczona.... Tomko sie tak rozpychał na łóżku ze myslalam czy nie iść do dziecka spać
za oknem słonecznie ale chyba zimno... a przynajmniej wietrznie....


dla wszystkich dzieciaczków w dniu ich święta dużo zdrówka, uśmiechu na buziach i samych radosnych dni... życzy e-ciocia Ola
 
Do góry