reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

No to ja wiecej napisze o sobie.. mam na imie Justyna mam 23 lata i 16 miesieczna szogunice hahaha;p
mieszkam w Międzyrzeczu to woj. lubuskie.

hmmm no to wiecej nie wiem co napisac;p
 
reklama
No to ja wiecej napisze o sobie.. mam na imie Justyna mam 23 lata i 16 miesieczna szogunice hahaha;p
mieszkam w Międzyrzeczu to woj. lubuskie.

hmmm no to wiecej nie wiem co napisac;p



witaj Justyna milo cie poznac

ja niestety nie pracuje tez siedze w domu z tym moim urwisem ale mam nadzieje na prace jak pojdzie od wrzesnia do zerowki ,hmmm co by tu dodac jeszcze o sobie hmmm chyba tylko tyle ze mam juz 32 lata hihihi
 
Justyna wszystkie dzieci to jak małe szogunki :-D
wiem wiem że mieszkasz w Miedzyrzeczu bo miałam w podpisie a teraz zmieniłaś:-p
ja nie podam swojego wieku bo jestem bardzo młoda ;-) i jak byś się dowiedziała ile mam to byś pomyślała że jestem stara baba

ale Sabinko nie wygadaj się bo Ty możesz wiedzieć:tak:

ja już po zakupach na weekend
dzisiaj miałam pożegnanie klas maturalnych i odeszły mi 3 klasy więc teraz luźniej w pracy

pozdrawiam i zaglądnę wieczorem
 
reklama
dziewczyny nie szalejcie z tym wiekiem:D
na forum spotyka sie wiele kobiet sa 15 latki moze nawet mlodsze nie trafilam jeszcze chyba na takie i sa dojrzalsze kobiety:D
grunt to dobrze sie czuc w swoim ciele i ze swoim wiekiem:)
ja mam 23 lata a czuje sie na 50.
wiec juz tez nie taka mloda heheh:)

edit

jak znacie osoby ktore sie tu udzielaly to zaproscie je do rozmow. moze jakas czesc powroci:)
 
Do góry