reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie ciążowym

Dołączył(a)
5 Sierpień 2024
Postów
1
Witam . Robilam dwa testy jeden bobotest i wyszła druga blada kreska. Na drugi dzień protest i było bez kreski . Czy pierwszy test się mylił? Okres mam mieć jutro ale jakoś się nie czuję jak przed.
Messenger_creation_c382f17f-5ead-49ae-9c73-c154d5d2232e.jpg
 

Załączniki

  • 20240805_112147.jpg
    20240805_112147.jpg
    431 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Może ten test masz zalany? Tak przynajmniej wygląda. Po jakim czasie wyszła kreska? Najlepiej wykonaj betę. Będziesz wtedy wiedziała na pewno czy jest ciąża, czy nie
 
Mi osobiście testy nigdy nie pokazały fałszywie dodatniego wyniku ale miałam testy które pokazywały fałszywie ujemny, zrób będę wtedy nie będzie wątpliwości
 
Ostatnia edycja:
Mi to wygląda jak kreska fabryczna. Zależy też czy oba testy były tej samej czułości pierwszy test mógł być bardziej czuły dlatego wyszedł cien kreski 😊
 
Do góry