reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biały gęsty śluz z pochwy czy to może ciąża?

reklama
Owulacja to niby przezroczysty jest ale odkad jestem w ciąży to dla mnie śluz nie jest wyznacznikiem bo nie mialam śluzu a zaszłam szybko:)
Zależalo od cyklu.
Bialy moze świadczyć o ciąży ja miałam bardzo duzo przed okresem a zawsze miałam sucho przed co dalo mi zielone światło:p
W ciąży duzo sie go wydziela bo chroni drogi rodne przed infekcjami :)
Aczkolwiek tez nie zawsze
Zrób betę i będziesz miała odp
A test w dniu spodziewanej miesiączki ej no takich rzeczy nie wiesz.
Ale to przy regularnych cyklach.
Jak masz nieregularne to mozesz zrobić kilka dni po spodziewanej miesiączce bo owu zawsze sie może przesunąć .ale z tego co wiem to wiesz kiedy masz
.beta 8 dni po owu tak jak napisała Andzelika:)
 
Owulacja to niby przezroczysty jest ale odkad jestem w ciąży to dla mnie śluz nie jest wyznacznikiem bo nie mialam śluzu a zaszłam szybko:)
Zależalo od cyklu.
Bialy moze świadczyć o ciąży ja miałam bardzo duzo przed okresem a zawsze miałam sucho przed co dalo mi zielone światło:p
W ciąży duzo sie go wydziela bo chroni drogi rodne przed infekcjami :)
Aczkolwiek tez nie zawsze
Zrób betę i będziesz miała odp
A test w dniu spodziewanej miesiączki ej no takich rzeczy nie wiesz.
Ale to przy regularnych cyklach.
Jak masz nieregularne to mozesz zrobić kilka dni po spodziewanej miesiączce bo owu zawsze sie może przesunąć .ale z tego co wiem to wiesz kiedy masz
.beta 8 dni po owu tak jak napisała Andzelika:)
A to Cię zaskoczę bo ja przy owu taki śluz mam☺
 
Chyba że to jest okres okoloowulacyjny :eek:Boże widzisz a nie grzmisz ze taki tłuczek jestem:eek:ha ha jak nic za kilka dni napisze czy jestem w ciąży :rofl2:
 
reklama
A ktory to twój dzień cyklu? Ja w 24 dniu cyklu robilam test z duo bobo test takie podwujne i byl wyraznie dodatni nie trzeba czekac do @ pozdrawiam
 
Do góry