reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhcg i testy

A jaka masz pracę że potrzebujesz od razu L4 ? . To dopiero początek ciąży . Tak jak piszą , na tak wczesnym etapie nic jeszcze nie będzie widać . Lepiej poczekać . Do ginekologa najlepiej iść między 6-7 tyg ciąży .
Pracuje na nocne zmiany + po 12 godzin. Na tym etapie ciąży mam duże mdłości plus uczucie zmęczenia.
 
reklama
Pracuje na nocne zmiany + po 12 godzin. Na tym etapie ciąży mam duże mdłości plus uczucie zmęczenia.
Na tym etapie możesz iść na zwykłe chorobowe a na pewno nie na ciążowe. Lekarz jutro nic nawet na USG nie zobaczy. Poza tym żadne warunki pracy nie są wskazaniem do chorobowego.
Nie musisz się nikomu tłumaczyć, pamiętaj.
Zapewne musiałaby się tłumaczyć Zusowi.
 
Nie musisz się nikomu tłumaczyć, pamiętaj.
Na tym etapie możesz iść na zwykłe chorobowe a na pewno nie na ciążowe. Lekarz jutro nic nawet na USG nie zobaczy. Poza tym żadne warunki pracy nie są wskazaniem do chorobowego.

Zapewne musiałaby się tłumaczyć Zusowi.
Słuchajcie, ja nie rozumiem dlaczego tutaj na tym forum jest tyle jadu. Jestem już po wizycie u ginekologa, lekarz zobaczył co ma zobaczyć i moje maleństwo ma już prawie 4mm i super się rozwija😊
 
Słuchajcie, ja nie rozumiem dlaczego tutaj na tym forum jest tyle jadu. Jestem już po wizycie u ginekologa, lekarz zobaczył co ma zobaczyć i moje maleństwo ma już prawie 4mm i super się rozwija😊

W piątek miałaś betę prawie 3, a dzisiaj zarodek 4mm?
Wiesz, że to medycznie niemożliwe? Może jad jest więc dlatego, że kłamców średnio się lubi?
 
reklama
Myślę, że mogło chodzić o pęcherzyk ciążowy 🙂
Na innym wątku autorka wypowiadała się, że wszystko ładnie widać. Jednak nie doprecyzowała co to oznacza wszystko. No na pewno na tym etpie nie widać zarodka a najwyżej pęcherzyk ciążowy. No i ciekawe co z tym chorobowym.
 
Do góry