reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhcg 138

weronika18

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2023
Postów
26
Hej!
11.04 wynik bhcg robiłam wynik otrzymałam 138,4.
@ powinna być 8.04. natomiast wg testów owu przesunęła mi się owulacja o jakieś 4-5 dni.
138,4 mlU/ml
Instrukcja Abbott 03-2018
nie w ciąży: <5
w ciąży:
1-7 dzień 5 - 25
1-10 tydzień 202 - 231 000
11-15 tydzień 22 536 - 234 990
16-22 tydzień 8007 - 50 064
23-40 tydzień 1600 - 49 413
Wg widełek z laboratorium nie wiem jak to odczytać??? Strasznie się martwię. Bo w październiku miałam cp... (Z tym że wtedy miałam betę 179 gdzieś około 6 tygodnia ciąży i plamienia)
Teraz nie miałam ani krwawienia Ani nie ma plamień dzięki Bogu.
Dziś powtórzyłam bete i progesteron
Czy jest jeszcze nadzieja że będzie ok?
Co prawda dużo na forach się naczytałam gdzie dziewczyny miały niższe bety a urodziły zdrowe maluchy.
 
reklama
Hej. Póki co beta mówi że jesteś w ciąży, widełki labo są trochę skopane ;) na pewno tam w 1-7 tydzień nie ma ze do 250? Jak na ten dzień cyklu wg mnie była ok.

Na tą chwilę musisz poczekać na przyrost. Mowi się ze progesteron powyżej 20 praktycznie wyklucza cp - wiec dobrze ze badasz. Prog i powtórka bety ci rozjaśni sytuację. Beta w 48h powinna wzrosnąć co najmniej o 66% są w internecie kalkulatory - sprawdz tam.

Trzymam kciuki!
 
Hej. Póki co beta mówi że jesteś w ciąży, widełki labo są trochę skopane ;) na pewno tam w 1-7 tydzień nie ma ze do 250? Jak na ten dzień cyklu wg mnie była ok.

Na tą chwilę musisz poczekać na przyrost. Mowi się ze progesteron powyżej 20 praktycznie wyklucza cp - wiec dobrze ze badasz. Prog i powtórka bety ci rozjaśni sytuację. Beta w 48h powinna wzrosnąć co najmniej o 66% są w internecie kalkulatory - sprawdz tam.

Trzymam kciuki!
Jest próg taki jak właśnie wkleiłem. Ani nie liczy się moja beta do 1-7 dzień ani 1-10 tydzień ale wg wujka google beta jest w normie na 4 tydzień
Tak wiem czekam na wynik ale między czasie wertuje internet i aż jestem w szoku że tyle kobiet miało niskie bhcg! I bylo ok
 
Nie patrz na te widełki z labolatorium. Ważne są przyrosty :)

Daj znać jakie będą dzisiejsze wyniki :)
O ile je dziś otrzymam :( wynik badania,które robiłam we wtorek otrzymałam dopiero dziś rano przed 7
I co do objawów... Oprócz zatrzymania miesiączki i tkliwych piersi żadnych nie mam za bardzo. Ale chyba na jakieś objawy typowo ciążowe jest za wcześnie?
 
O ile je dziś otrzymam :( wynik badania,które robiłam we wtorek otrzymałam dopiero dziś rano przed 7
I co do objawów... Oprócz zatrzymania miesiączki i tkliwych piersi żadnych nie mam za bardzo. Ale chyba na jakieś objawy typowo ciążowe jest za wcześnie?
Ja w ogóle nie miałam tkliwych piersi na początku ciaży.

A beta w dzień okresu lub dzień przed była chyba 70? 72 ?
Jakiś czas temu leżałam w szpitalu z dziewczyną z cp, której beta rosła książkowo. Natomiast na forum już było kilka dziewczyn, które miały zdrowe ciąże, a na początku pierwszy przyrost był za niski, potem dopiero przyrosty były ok.
Także tutaj raczej nie ma 100% reguły.
 
Ja w ogóle nie miałam tkliwych piersi na początku ciaży.

A beta w dzień okresu lub dzień przed była chyba 70? 72 ?
Jakiś czas temu leżałam w szpitalu z dziewczyną z cp, której beta rosła książkowo. Natomiast na forum już było kilka dziewczyn, które miały zdrowe ciąże, a na początku pierwszy przyrost był za niski, potem dopiero przyrosty były ok.
Także tutaj raczej nie ma 100% reguły.
Dziękuję za słowa otuchy:)
Tym razem pocieszam się tym, że nie miałam krwawienia , ani nie ma plamień więc myślę że to dobry znak. Mam nadzieję że tym razem nam się uda ale ta beta mnie zmartwiła (przy 1 ciąży po spozniajcaym się @ miałam 4 dniowe krwawienie które pomyliłam z miesiączką, po tym za kilka dni plamienia. Ale to 1 ciąża myślałam że tak ma być tym bardziej że byłam u gin który wyśmiał mnie...)
 
Dziękuję za słowa otuchy:)
Tym razem pocieszam się tym, że nie miałam krwawienia , ani nie ma plamień więc myślę że to dobry znak. Mam nadzieję że tym razem nam się uda ale ta beta mnie zmartwiła (przy 1 ciąży po spozniajcaym się @ miałam 4 dniowe krwawienie które pomyliłam z miesiączką, po tym za kilka dni plamienia. Ale to 1 ciąża myślałam że tak ma być tym bardziej że byłam u gin który wyśmiał mnie...)
Ale czym Cię zmartwiła beta? Ona startuje od wartości 0. Dopiero przyrost może powiedzieć coś więcej. Ja dzień przed miesiączką miałam wartość koło 36. 🤷
 
reklama
Hej. Póki co beta mówi że jesteś w ciąży, widełki labo są trochę skopane ;) na pewno tam w 1-7 tydzień nie ma ze do 250? Jak na ten dzień cyklu wg mnie była ok.

Na tą chwilę musisz poczekać na przyrost. Mowi się ze progesteron powyżej 20 praktycznie wyklucza cp - wiec dobrze ze badasz. Prog i powtórka bety ci rozjaśni sytuację. Beta w 48h powinna wzrosnąć co najmniej o 66% są w internecie kalkulatory - sprawdz tam.

Trzymam kciuki!
Mam wynik progesteronu. 35,44. Wynik w normie.. więc mam nadzieję że nie cp. Czekam jeszcze na wynik bhcg
 
Do góry