reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezpłatne katalogi i inne takie cudeńka za darmo...

reklama
Dziewczyny jesteście poprostu świetne :-). Jak będę coś wiedziała o jakiś darmowych próbkach dla maluchów, to dam znać. Jak narazie wejdźcie sobie na www.bobovita.com.pl. Są tam świetne konkursy, przysyłają próbki dla pociech i można co nieco poczytać.
 
fanta20062, dostalas jakies probki z bobovity? ja jestem zarejestrowana juz dluzszy czas, corka ma 8miesiecy zadna probka do nas nie doszla...
 
fanta20062, dostalas jakies probki z bobovity? ja jestem zarejestrowana juz dluzszy czas, corka ma 8miesiecy zadna probka do nas nie doszla...

Co jakiś czas mi przysyłają różne pierdołki. Teraz np. dostałam od nich: "Poradnik żywienia większego dziecka" (powinnam dostać jeszcze 2; jak dziecko skończy 4 miesiące i chyba pół roku ale jakś do mnie nie doszły:-(, a szkoda). W paczce były przepisy, katalog zabawek (tu masz stronkę: www.leomark.pl fajne i niedrogie zabaweczki), próbki z dwoma kaszkami po 9 miesiącu i mleko po roku:happy2:.
Jeśli nie dostajesz nic od nich to spróbuj może na www.bebiko.com.pl, ewentualnie napisz do serwisu konsumeckiego, a wszystkiego się dowiesz: serwis@nutricia.com.pl :-)
 
kurcze ciekawe czemu my nic nie dostalysmy...:-( sprobuje na tym bebiko, moze sie uda:happy2:
dzieki za link, naprawde fajne zabawki:-) i ceny niezle:szok: ostatnio kupowalam szceniaczka uczniaczka z FP za 169zl u nas a tu prosze-108zl!:szok: akurat nie mam pomyslu za nic w swiecie na prezent dla Olki...
 
kurcze ciekawe czemu my nic nie dostalysmy...:-( sprobuje na tym bebiko, moze sie uda:happy2:
dzieki za link, naprawde fajne zabawki:-) i ceny niezle:szok: ostatnio kupowalam szceniaczka uczniaczka z FP za 169zl u nas a tu prosze-108zl!:szok: akurat nie mam pomyslu za nic w swiecie na prezent dla Olki...

Nie ma sprawy :-). Fajnie, że mogłam się na coś przydać.W Leomark są naprawdę swietne zabawki, jest w czym wybierać i są nie drogie. Ja zastanawiam się nad drewnianymi klockami ale jeszcze jest to do przemyślenia (bo mój maluch jeszcze nie wyrósł z rzucania przedmiotami:-D)
 
reklama
ooo to moze i ja o klockach pomysle bo moja mala etap rzucania ma przed soba:happy: a drewniane klocki kojarza mi sie z dziecinstwem...:-)
 
Do góry