reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

beta hcg

reklama
A potem nowe konto.

Tylko ja ciągle się zastanawiam po co... jaki to ma cel
nie będę zakładać nowego konta, aż tak nie będę tutaj zaśmiecać swoimi postami. po prostu nie mam z kim porozmawiać o takich rzeczach dlatego dodałam post tutaj, wiem że jesteście bardziej doświadczone i informacje od was są dla mnie pewnym rodzajem uspokojenia siebie
 
czyli nie ma sensu już robić usg? jeśli by coś było to tam na 100% byłoby widoczne?
Jak chcesz, to możesz robić USG jak często chcesz, tylko jaki jest sens? I tak nie uwierzysz.
Może poczekaj do planowanego terminu porodu i wtedy jak nic się nie będzie działo, to już będziesz miała pewność.
 
nie będę zakładać nowego konta, aż tak nie będę tutaj zaśmiecać swoimi postami. po prostu nie mam z kim porozmawiać o takich rzeczach dlatego dodałam post tutaj, wiem że jesteście bardziej doświadczone i informacje od was są dla mnie pewnym rodzajem uspokojenia siebie
Z psychiatrą.
 
a czy to usg jest w porządku? czy nie wskazuje na ciążę?

Macica prodozgieta, jednorodna echogenicznie, o gladkich obrysach, w wymiarze przednio-tylnym w obrębie trzonu 34mm i objetosci ok. 30ml. Szyjka macicy ze strefa przykanalowa w USG typowa.
Endometrium o charakterze echa typowym da fazy wydzielniczej grubosci 11,8mm.
Jajniki obustronnie usytuowane typowo, o prawidlowej echostrukturze i wielkosci.
Jajnik prawy o wymiarach 33x22mm z typowym cialkiem zóltym sr. 15,3mm.
Jajnik lewy o wymiarach 33x21 mm.
 
a czy to usg jest w porządku? czy nie wskazuje na ciążę?

Macica prodozgieta, jednorodna echogenicznie, o gladkich obrysach, w wymiarze przednio-tylnym w obrębie trzonu 34mm i objetosci ok. 30ml. Szyjka macicy ze strefa przykanalowa w USG typowa.
Endometrium o charakterze echa typowym da fazy wydzielniczej grubosci 11,8mm.
Jajniki obustronnie usytuowane typowo, o prawidlowej echostrukturze i wielkosci.
Jajnik prawy o wymiarach 33x22mm z typowym cialkiem zóltym sr. 15,3mm.
Jajnik lewy o wymiarach 33x21 mm.

Jutro rodzisz.
 
reklama
a czy to usg jest w porządku? czy nie wskazuje na ciążę?

Macica prodozgieta, jednorodna echogenicznie, o gladkich obrysach, w wymiarze przednio-tylnym w obrębie trzonu 34mm i objetosci ok. 30ml. Szyjka macicy ze strefa przykanalowa w USG typowa.
Endometrium o charakterze echa typowym da fazy wydzielniczej grubosci 11,8mm.
Jajniki obustronnie usytuowane typowo, o prawidlowej echostrukturze i wielkosci.
Jajnik prawy o wymiarach 33x22mm z typowym cialkiem zóltym sr. 15,3mm.
Jajnik lewy o wymiarach 33x21 mm.
Ile razy jeszcze ktoś ci ma napisać że jakby była ciąża to lekarz napewno by ją zauważył. 17 tygodniowe dziecko to już ma ok.10-15 cm nie da się tego przeoczyć na usg 🤦
 
Do góry