reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

beta hcg

reklama
Była tu już użytkowniczka, co takie coś pisała. Jak to znowu ta sama osoba to serio radzę iść do lekarza psychiatry. A jak to nie Ty, to też radzę się udać, bo to jest chore taka paranoja.
czyli mogę odetchnąć z ulgą i mieć 100% pewności? potrzebuje to od kogoś usłyszeć :(
 
Dobra, jestem już pewna, że to jednak ty. Mówiłyśmy ci już tysiące razy, że BETA JEST WIARYGODNA
jestem nowa na tym forum, nie dodawałam żadnego posta więc to musiała być inna dziewczyna, można się naczytać różnych historii w internecie stąd też te wszystkie wątpliwości :(
 
reklama
jestem nowa na tym forum, nie dodawałam żadnego posta więc to musiała być inna dziewczyna, można się naczytać różnych historii w internecie stąd też te wszystkie wątpliwości :(
Beta jest wiarygodna po 14 dniach.
To, że ktoś coś innego pisał, to znaczy, Że badanie zrobił za wcześnie.
Nie ma innej opcji, bo to organizm, a nie magia.
 
Do góry