reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Florense

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Luty 2022
Postów
16
Cześć chciałabym zapytać was ponieważ wykonałam dzisiaj badanie i wyszedł mi wyniki 16428 (9.05)
Wykonywałam badanie
5.05 7522
4.05 5623
Czy wynik z 9.05 jest prawidłowy ?
Dodam ze przeszłam już 2 poronienia
2 lata temu w 8 tc
W lutym 2022 ciąża biochemiczna
 
reklama
Cześć chciałabym zapytać was ponieważ wykonałam dzisiaj badanie i wyszedł mi wyniki 16428 (9.05)
Wykonywałam badanie
5.05 7522
4.05 5623
Czy wynik z 9.05 jest prawidłowy ?
Dodam ze przeszłam już 2 poronienia
2 lata temu w 8 tc
W lutym 2022 ciąża biochemiczna
Wynik wychodzi (47.8%) poniżej normy ale to statystyki lepiej z lekarzem się skontaktuj i sprawdź jak przebiega ciaza bo to jest za duży odstęp między 5a 9maja
 
Ciężko stwierdzić, najlepiej miarodajny jest co 48 h , tu są 4 dni różnicy więc ciężko, a Który To tydzień według ost @ ?? Byłaś juz u lekarza ? Przy takich wartościach juz powinno być coś widać
 
Ciężko stwierdzić, najlepiej miarodajny jest co 48 h , tu są 4 dni różnicy więc ciężko, a Który To tydzień według ost @ ?? Byłaś juz u lekarza ? Przy takich wartościach juz powinno
Tak byłam w piątek 6 maja ( było juz coś widac ) dzisiaj po odbieraniu wyników próbowałam się skontaktować z lekarzem i udało mi się za 12 razem powiedział ze wynik wzrósł i jest w porządku . Mam nie patrzeć na te kalkulatory tez powiedział bo właśnie na jego podstawie wpadłam w panikę . Także już jestem delikatnie spokojniejsza wizytę mam za tydzień takze mam dopiero wtedy przyjść
 
Wynik wychodzi (47.8%) poniżej normy ale to statystyki lepiej z lekarzem się skontaktuj i sprawdź jak przebiega ciaza bo to jest za duży odstęp między 5a 9maja
Właśnie dzisiaj skontaktowałam sie z lekarzem i powiedział ze wszystko jest w normie i mam przyjść za tydzień na wizytę . Właściwe sprawdzałam ten wynik i wyszło mi poniżej normy na kalkulatorze ale powiedział mi ten wlasnie lekarz ze mam sie tym nie sugerować
 
Właśnie dzisiaj skontaktowałam sie z lekarzem i powiedział ze wszystko jest w normie i mam przyjść za tydzień na wizytę . Właściwe sprawdzałam ten wynik i wyszło mi poniżej normy na kalkulatorze ale powiedział mi ten wlasnie lekarz ze mam sie tym nie sugerować
No to dobrze 🙂
 
reklama
Tak byłam w piątek 6 maja ( było juz coś widac ) dzisiaj po odbieraniu wyników próbowałam się skontaktować z lekarzem i udało mi się za 12 razem powiedział ze wynik wzrósł i jest w porządku . Mam nie patrzeć na te kalkulatory tez powiedział bo właśnie na jego podstawie wpadłam w panikę . Także już jestem delikatnie spokojniejsza wizytę mam za tydzień takze mam dopiero wtedy przyjść
po osiągnięciu 6000 beta podwaja się co 72h, nie co 48. Zwalnia. Wiec na tym etapie te kalkulatory są niepotrzebne i tylko stresujesz :)
 
Do góry