reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Zostałam szczęśliwą testerką dezodorantu Dove Powder Soft w wersji stick. To jest pierwszy dezodorant, z którego jestem tak bardzo zadowolona! Moja skóra pod pachami jest gładka. Przez cały dzień czuję się świeżo! Dodatkowo dezodorant przepięknie pachnie! Naprawdę, pierwszy raz jestem tak zadowolona z antyperspirantu!
 
reklama
Miałam okazję przetestować wersję w spray'u. Pierwsze co rzuca się w oczy w tym kosmetyku to ładne opakowanie, jest delikatne i jednocześnie cieszy oko :). Nie wiem dlaczego ale spodziewałam się bardziej zapachu dziecięcego pudru ale w tym kosmetyku tego zapachu nie znajdziemy. Mimo to antyperspirant pachnie ładnie i dosyć mocno, jednak nie gryzie się z zapachem perfum. Nie zostawia białych ani żółtych śladów. Ochrona jest całkiem ok, chodzę na siłownie więc miałam okazję testować go w trudnych okolicznościach i jestem zadowolona. Nie było przykrego zapachu - a to jest dla mnie najważniejsze. Na siłowni człowiek zawsze się spoci, jednak antyperspirant potrafi uchronić nas od przykrych, mokrych plam podczas normalnego, codziennego funkcjonowania. Polecam :)
 
Otrzymałam antyperspirant Dove w spray'u. Jest rewelacyjny. Chroni przed potem przez 48 godz.Ma przyjemny delikatny zapach.Chetnie zakupie go w sklepie .Polecam wszystkim aktywnym :)
 
otrzymałam do testów DOVE w stick'u i powiem szczerze, że okazał się naprawdę skuteczny. Bardzo fajnie się rozprowadza, ślicznie i delikatnie pachnie oraz nie zostawia śladów na ubraniach, a to dla mnie ważne. Nie podrażnia skóry nawet zastosowany świeżo po depilacji. Na pewno będę go polecać wśród swoich znajomych i rodziny oraz sama będę tylko go używać.
 
witam otrzymalam antyperspirant w sztyfcie jestem bardzo zadowolona zazwyczaj uzywam w spray ale mysle ze przejde na sztyft zapach sredni ale dzialnie super
 
Testowany roll on okazał się ideałem.Jest bardzo skuteczny a jednocześnie delikatny dla mojej skóry.Zapach jest przyjemny i współgra z moimi ulubionymi nutami.Nie zostawia plam na ubraniach.Czułam się komfortowo przez cały dzień.Polecam z całego serca.
 
Miałam ogromną radość z testowania roll on Dove. Na wstępie zaznaczę, że chyba zaszła pomyłka ,gdyż w ankiecie zaznaczyłam sztyft. Nic nie szkodzi.
Antyperspirant w kulce Dove ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Miło zaskoczyło mnie to, że nie zostawia białych śladów na ubraniach, czego bardzo nie lubię. Większość producentów zapewnia, że antyperspiranty nie niszczą ubrań, a jest niestety zupełnie inaczej. Kolejna ważną rzeczą jest to, iż kulka jest bardzo delikatna, nawet po ogoleniu pach, kiedy skóra jest bardzo podrażniona nie odczuwam nieprzyjemnego pieczenia.
Opakowanie produkty jest utrzymane w delikatnych tonach, adekwatnie do zapachu. Jego cena również jest przystępna. Nawet po 12 godzinach aktywnej pracy fizycznej, nadal da się wyczuć piękny zapach antyperspirantu. Jestem bardzo zadowolona z testowanego produktu, i myślę, że przy kolejnych zakupów na pewno sięgnę po ten produkt.
 
reklama
Miałam przyjemność testować ten produkt - Zdecydowanie wszystkim polecam antyperspirant Dove Power Soft. Jak dla mnie jest idealny świetnie spełnia swoje zadanie a do tego jest delikatny dla skóry, nie zostawia plam na ubraniach i pachnie obłędnie. Napewno sięgnę po niego przy najbliższych zakupach.
 
Do góry