reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja a wydzielanie śliny

Dołączył(a)
6 Maj 2024
Postów
13
Hejka!
Mam pytanie do tych z was, które były na antykoncepcji. Zdarzyło się wam kiedyś mieć nadmierne wydzielanie śliny z ich powodu? Bo ja właśnie coś takiego mam, ale nie wiem, czy to skutek uboczny, czy to ze stresu (którego akurat dużo mam), czy co. Zrobiłam dużo testów ciążowych (od 14 dni po zbliżeniu aż do 10/11 tygodni po zbliżeniu) i wszystkie negatywne. Ponadto mam rozregulowane hormony (np. za wysoka prolaktyna, androstendion, DHEAS). Biorę regularnie od grudnia 2023 Vibin Mini. Czy to nadmierne wydzielanie śliny mogło się wziąć z tych zaburzeń hormonalnych, albo jako skutek uboczny antykoncepcji?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry