reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

angina biegunka i śluz w kale u 3 latki

reklama
Witam.Ja na Twoim miejscu wybrałabym sie powtórnie do lekarza bo biegunka może ale wcale nie musi towarzyszyc infekcji jaką jest angina,moze być to tez jakiś wirus lub cos podobnego a antybiotyk podany w czasie biegunki moze pogorszyc jeszcze sprawe.Najprawdopodobnie lekarz przepisze leki oslonowe na jelitka a dopiero po ustąpieniu biegunki powinno sie podac antybiotyk.
 
Cześć dziewczyny! Powiedzcie mi proszę, czy tylko biegunka może być oznaką wirusowej infekcji. Lekarz stwierdził u mojego synka anginę i przepisał antybiotyk ale w ogóle nie działa, gardło było tylko trochę zaczerwionione, niska temperatura. Jak już powiedziałam przepisał antybiotyk bo powiedział, że jak nie bakteryjna to pewnie w bakteryjną się przerodzi ale dziecku na razie antybiotyk nie pomoaga. Co robić? czekać, czy iść do innego lekarza?
 
Zgodzę się z rikapa. Sama do pewnego czasu leczyłam w ten sposób dziecko, że jak lekarz przepisywał antybiotyki to grzecznie brałam, aż zauważyłam, że zaczyna je brać co raz częściej to mu podziękowałam. Teraz najpierw proszę lekarza o zrobienie Quickvue Strep A przy podejrzeniu anginy i jak stwierdzi test, że angina paciorkowcowa to lekarz wypisuje antybiotyki ale jest to zdecydowanie rzadziej niż wcześniej. Szkoda dziecko męczyć w ciemno antybiotykami i narażać na zniszczenie układu immunologicznego.
 
reklama
Do góry