reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

AMH JAK INTERPRETOWAĆ WYNIK

Miałam dwa razy laparoskopię, raz dość duża torbiel na jajniku, później usuwane zrosty itp. Staramy się już 4 raz i póki co nic. Nie robił jeszcze. Dopiero teraz wzięliśmy się za badania.
4 raz czy czwarty rok? Bo jak raz to macie jeszcze czas. Lekarze zalecają po roku bezowocnych starań poszerzenie diagnostyki.
 
reklama
Szukam od dłuższego czasu po różnych wątkach odpowiedzi, ale nie znajduje. Może tu się uda
Amh 8,13 czyli wg norm labolatoryjnych lekko ponad normę.
Lh w stosunku do fsh 0,77
Ale układ pęcherzyków na usg wychodzi jak przy pcos. Pozostałe hormony w normie.
Czy to wskazuje na pcos? Wg mojej ginekolog nie, ale mam wątpliwości. Cykle mam teraz regularne. Wcześniej było tak że pod odstawieniu ah były 1,5 roku nieregularne nawet 60 dni trwały.
 
Do góry