reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia na bmk??

Ale skąd podejrzewasz zapalenie jelita? Jeżeli je często a mniejsze porcje to też może tak być. Jedni będą co 2 h zjadać po 90 a inne. Dziecko zje na raz 180. Każde jest inne.
a tylko słyszałam o tym badaniu ze podwyższony świadczy o tym ze jest alergia na bmk. Mi chodzi po prostu żeby zobaczyć z czego ona ma refluks czy aby napewno noe jest to alergia na bmk bo czego mam szkodzić dziecku
 
reklama
U nas córcia tryskała z nosa bezbarwnym płynem, krztusila się, wyginalło ja do tyłu, przeraźliwe kolki, płacz, kupki śluzowe na maca. Piekło. Najgorsze było to krztuszenie, bo musiałam natychmiast brać na kolano i odklepywać. Przeszło po tym jak odstawiłam od piersi i podaliśmy zalecony przez alergologa Nutramigen Puramino.
 
U nas córcia tryskała z nosa bezbarwnym płynem, krztusila się, wyginalło ja do tyłu, przeraźliwe kolki, płacz, kupki śluzowe na maca. Piekło. Najgorsze było to krztuszenie, bo musiałam natychmiast brać na kolano i odklepywać. Przeszło po tym jak odstawiłam od piersi i podaliśmy zalecony przez alergologa Nutramigen Puramino.
a kupy mieliście kwaśne ??bo u nas oprócz refluksu ukrytego bo jej się cofa ale nie ulewa nie ma nic
 
U nas córcia tryskała z nosa bezbarwnym płynem, krztusila się, wyginalło ja do tyłu, przeraźliwe kolki, płacz, kupki śluzowe na maca. Piekło. Najgorsze było to krztuszenie, bo musiałam natychmiast brać na kolano i odklepywać. Przeszło po tym jak odstawiłam od piersi i podaliśmy zalecony przez alergologa Nutramigen Puramino.
i normalnie dziecko bez problemu zaakceptowało to mleko ?? Podobno jest tragiczne
 
i normalnie dziecko bez problemu zaakceptowało to mleko ?? Podobno jest tragiczne
No właśnie moje dziecko jest kosmitą bo zaakceptowała bez mrugnięcia okiem i mało tego jak słyszała odgłos potrząsania butelką to wyciągała rączki. Pijemy do dzisiaj. Jeśli się zdecydujesz na alergologa to pros od razu o Nutramigen Puramino. Zwykły Nutramigen nie zawsze pomaga a szkoda czasu żebyście się nie męczyli bo przyjmuje się 4 tyg na ocenę czy dane mleko pomogło . U Nas Nutramigen LGG nie pomógł a bujaliśmy się z nim też ładny czas. CapriCare też bym sobie odpuściła na waszym miejscu, ono jest na mleku kozim a z tego co odpisujesz to może być silna alergia więc na kozie bardzo prawdopodobne że też źle maluch zareaguje.
 

Załączniki

  • 1-533.jpg
    1-533.jpg
    136 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Do góry