reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja rosnę i rosnę ...

Moja córunia
w dniu narodzin 3550 głowka i klatka po 33 cm
wdniu wypisu 3280
w 3 tyg 3800
dziś czyli w 7 tyg 4500, główka 38 klatka piers. 37.5cm

czyli chyba jest ok:-)
 
reklama
znowu zaczęłam schizować na punkcie wagi Marysi:no: porównywałam z zapisami w książeczce Bartka - jak miał równiutkie 2 miechy ważył 6200, a Marysia 4600... co prawda urodziła sie 400g mniejsza i poród wywoływany 2 tyg przed czasem, ale chyba już powinna się trochę zebrać w sobie..:-(zobaczymy jutro..
 
Skaba u mnie tak samo tylko w odwrotna strone Kondzik przybiera wiecej niz Mela;-)
dziewczynki sa inne bardziej subtelne:tak::happy:
 
MAsze, Mrowa1 ale pięknie Wam dzieciaczki rosną!:yes::-):yes:
Skaba nie martw się Marysią, bo widocznie taki jej urok;-):tak:! Moja Zuza do tłuścioszków też nie należała, a rozwijała się pięknie i wszystko zawsze było w normie. Myślę, że z Martynką będzie podobnie. A moja lekarka powtarzała, że lepiej jeśli dziecko jest szczuplejsze, niż miałoby mieć nadwagę! Uszki do góry:wink:!
 
skaba, a na siatce centylowej jak wygląda waga Marysi? Spada czy trzyma się na tym samym centylu? Pamiętam, że przy Przemku bardzo się martwiłam, bo on na początku był na 90tym centylu a jak miał rok to na 25tym. Ale spadał równo, a poza tym wzrost i obwód główki były ok i lekarka nie kazała się tym martwić. A teraz się trzyma w okolicach 50tego centyla.
 
giza no i otuchę wlałaś w me serce:-) jak patrzyłam przy poprzednich pomiarach to Marysia z wagą szła równo po 10 centylu, a dziś pani doktor zerknęła w siatkę i stwierdziła, że mała spadła poniżej 3 centyla i to mnie dobiło.. a tu zaglądam przed chwilą i dla 3 mies. na 10 centylu jest równe 5kg.. Marysia dziś miała dokładnie 4980g.. to przez te dwa dni ją jeszcze podtuczę 20g i znów będzie 10 centyl... a może ja mam jakieś zaniżone te siatki?:baffled: no cóż jak Bartek szedl po 90-tym centylu to nie narzekałam... to siostra dla równowagi po 10tym leci...
 
reklama
Do góry