reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja rosnę i rosnę ...

Zuzia 6 miesięcy i 19 dni:
waga - 8700
główka - 44 cm
klatka - 47
Wzrostu nie mierzyli ale ciuszki zaczynam juz na 80 kupować.:tak:
 
reklama
Dziemik tez w 80kach juz chodzi od jakiegos czasu a ubranka 6-9 miesiecy za krotkie sie wydaja i juz maly huligan w 9-12 miesiecy rozrabia. Ciezki nie jest tylko jakies strasznie dlugie nozki ma - maly koszykasz mi rosnie :-D
 
Martynka 6 miesięcy i 9 dni:
waga: 6960g (prawie 800g w 1,5 miesiąca)
główka: 43 cm (dokładnie 50 centyl)

Wzrost nie mierzony, ale ubranka zakładany przeważnie na 74cm:-)
 
Asia to nasze dziewczynki prawie taka samo rosną, hehe:tak:;-)
Martynka jak się wczoraj z tatusiem ważyła to waga pokazała 7,3 kg, chociaż myślę, że Mężuś trochę jej swojego sadełka odstąpił...:-D:-D
Zresztą moja waga zawsze pokazywała ciut więcej od tej u lekarza...
 
7,5 miesiąca musiałam czekać, żeby waga pokazała siódemkę z przod:-) dzisiaj Marysia ważyła 7200g! 800g w miesiąc!! rekord!!:-):-)
 
reklama
Skaba no to pięknie Marysia przybrała w ostatnim czasie! ;-):tak: Oby tak dalej!:-)
Ja też widzę, że odkąd moja Martynka je trzy inne posiłki w ciągu dnia, to robi się cięższa dosłownie z dnia na dzień...:rofl2:
 
Do góry