reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9tydz ciaza blizniacza i brak bicia serduszek

Dołączył(a)
25 Lipiec 2019
Postów
2
Witam, mam pytanie, czy ktoś się spotkał z sytuacją? Wczoraj byłam na pierwszym usg, przed badaniem lekarz podczas wizyty na podstawie ostatniej miesiaczki określił wiek ciązy jako koniec 9 tyg. Zrobiłam usg, ale podczas badania nie było słychać bicia serduszek? Czy jest nadzieja, że to może za wcześnie czy coś?
Jest to moja pierwsza ciąża i łudze się ze lekarz się pomylił w obliczeniach...Pomożecie?
 
reklama
Rozwiązanie
Witam, mam pytanie, czy ktoś się spotkał z sytuacją? Wczoraj byłam na pierwszym usg, przed badaniem lekarz podczas wizyty na podstawie ostatniej miesiaczki określił wiek ciązy jako koniec 9 tyg. Zrobiłam usg, ale podczas badania nie było słychać bicia serduszek? Czy jest nadzieja, że to może za wcześnie czy coś?
Jest to moja pierwsza ciąża i łudze się ze lekarz się pomylił w obliczeniach...Pomożecie?
Co u Ciebie??
reklama
Witam, mam pytanie, czy ktoś się spotkał z sytuacją? Wczoraj byłam na pierwszym usg, przed badaniem lekarz podczas wizyty na podstawie ostatniej miesiaczki określił wiek ciązy jako koniec 9 tyg. Zrobiłam usg, ale podczas badania nie było słychać bicia serduszek? Czy jest nadzieja, że to może za wcześnie czy coś?
Jest to moja pierwsza ciąża i łudze się ze lekarz się pomylił w obliczeniach...Pomożecie?
A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? 9 tc to już powinny być serduszka. Nawet jeżeli owulacja się przesunęła to mimo wszystko powinno już coś być.
 
Zależy o ile się przesunela, jeśli się przesunela i czy jest możliwe zapłodnienie w późniejszym terminie (kiedy było współżycie). Owulacja może się i o kilka tygodni przesunąć. Ale to już gdybanie spore.
Nic tu niestety przez Internet więcej nie zaradzimy. Jeśli inny dr potwierdzi i po jakimś czasie będzie bez zmian to niestety...
 
Ja tak miałam z ciążą bliźniaczą. Lekarz zalecił bhcg co dwa dni i USG po tygodniu. Niestety nic się nie zmieniło- poronienie zatrzymane- łyżeczkowanie. Objawy ciąży minęły dopiero po zabiegu.
Trzymam kciuki, by Twoja ciąża była po prostu młodsza niż z om
 
reklama
Witam, mam pytanie, czy ktoś się spotkał z sytuacją? Wczoraj byłam na pierwszym usg, przed badaniem lekarz podczas wizyty na podstawie ostatniej miesiaczki określił wiek ciązy jako koniec 9 tyg. Zrobiłam usg, ale podczas badania nie było słychać bicia serduszek? Czy jest nadzieja, że to może za wcześnie czy coś?
Jest to moja pierwsza ciąża i łudze się ze lekarz się pomylił w obliczeniach...Pomożecie?
Co u Ciebie??
 
Rozwiązanie
Do góry