reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydzień ciąży - brak mdłości

Dołączył(a)
4 Luty 2022
Postów
9
Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
 
reklama
Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
Normalne, nie zawsze są wszystkie objawy. Spokojnie. Wiem że łatwo powiedzieć, ale rozumiem co czujesz, jestem w takiej samej sytuacji. Mi długo zajęło zrozumienie i wytłumaczenie sobie ze nie mamy na to żadnego wpływu. Jestem teraz w 22tc ale również zdarza mi się doszukiwać różnych rzeczy. Staram się na codzień odsuwać te myśli zajmować się czymś innym, żeby mieć trochę spokoju od tej głowy:) ale zacznij nad tym pracować bo potem na każdym etapie się coś znajdzie. Staraj się cieszyć tym czasem mimo wszystko, szybko mija :) duzo dobrego Kochana!
 
Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
W pierwszej ciąży która poroniłam w 9tc, bolały mnie bardzo piersi mdlosci nie miałam żadnych byłam zmęczona bardzo i dużo spalam. Natomiast teraz w tej drugiej cały pierwszy trymestr nic nie byłam w stanie zjeść (ale mdlosci nie miałam i nie wymiotowalam) piersi mnie wogole nie bolały nie chcialo mi się spać, ale źle się czułam. Także zupełnie inne objawy w tych dwóch ciążach. A no i nie zawsze musi to być codziennie, mogą Cię tydzień boleć piersi a potem parę dni nie i znowu to wróci :) wszystko to normalne :)
 
Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
To zupełnie normalne, że są kobiety, które nie mają mdłości. Czasem są od razu i przechodza, czasem są całą ciąże, czasem pojawiają się na późniejszym etapie. Przykro mi, że poprzednią straciłaś. Trzymam kciuki by wszystko było dobrze. I nie martw się na zaś.
 
Normalne, nie zawsze są wszystkie objawy. Spokojnie. Wiem że łatwo powiedzieć, ale rozumiem co czujesz, jestem w takiej samej sytuacji. Mi długo zajęło zrozumienie i wytłumaczenie sobie ze nie mamy na to żadnego wpływu. Jestem teraz w 22tc ale również zdarza mi się doszukiwać różnych rzeczy. Staram się na codzień odsuwać te myśli zajmować się czymś innym, żeby mieć trochę spokoju od tej głowy:) ale zacznij nad tym pracować bo potem na każdym etapie się coś znajdzie. Staraj się cieszyć tym czasem mimo wszystko, szybko mija :) duzo dobrego Kochana!
Bardzo dziękuje! Słowa otuchy zawsze potrzebne☺️☺️ Dużo zdrówka dla Ciebie a ja postaram się nie zwariować 🙈
 
Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
Ja jestem w 18 tyg i na jednej ręce mogę policzyć ile razy wymiotowałam ale to bardziej chyba dlatego że szczoteczka za daleko pojechałam 😉 brak mdłości.
Trzy poronienia za mną to jest moja czwarta ciąża.
 
Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
Wszystko w normie. Ja mialam jakoś po 8 tygodniu mdłości, ale wymiotów już nie. Mdłości przeszły koło 11 tygodnia, a wiem, że są dziewczyny co męczą się całą ciążę. Piersi bolały cały I trymestr, ale też codzinnie inaczej. Lżej, bądź mocniej. Dopóki nie masz plamienia lub krwawienia i silnego bólu brzucha, a lekarz mówi, że jest wszystko dobrze, to pozostaje Ci uwierzyć. Przez całą ciąże będziesz się o coś martwić, im dalej tym więcej badań i więcej niepokojów. Trochę na siłę, ale staraj się złych myśli nie dopuszczać, bo wyjdzie jak u mnie... podejrzenie tachykardii u dziecka tylko dlatego, że szłam spanikowana na prenatalne🤦🏻‍♂️ Dzisiaj wykluczone, a jedyny powód przyspieszonego bicia serca dziecka w 13 tygodniu to stres matki i jej podwyższone ciśnienie.😁
 
reklama
Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
W żadnej ciąży nie miałam mdłości... W ostatniej senność... W tej chwili owoc tej ciąży śpi obok mnie i skończył wczoraj 3tygodnie.
 
Do góry