reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-8 tydzień 2 puste pecherzyki ciążowe

Dołączył(a)
23 Listopad 2016
Postów
6
Hej dziewczyny :) w dokładnie 7 tc lekarz stwierdził, ze moja ciąża się nie rozwija. Pusty, splaszczony pęcherzyk. Straciłam nadzieje, zrobiłam tylko jedna betę (2800) i spodziewalam się poronienia. Kiedy po kilku dniach emocje opadły wybrałam się do lekarza, którego b polecała mi koleżanka, sama jest po 2 ciążach i 1 wczesnym poronieniu. Wspomniany lekarz stwierdził na usg 2 okrągłe pecherzyki każdy po 4,8 mm. Zdiagnozował poronienie wstrzymane i zaoferował ze za 1000 zł poda mi odpowiednie leki lub jak chce mogę iść sama do każdego szpitala i z takimi wynikami podadzą mi wywoływacz od ręki. Nie widział żadnej szansy, nieprawidłowy rozwój i kropka. Dziś (po 2 dniach od ostatniej wizyty) wybrałam się do szpitala, spakowana i przygotowana na najgorsze. W izbie przyjęć Pani doktor była zaskoczona pochoposcia kolegi po fachu. Wg niej to ze pęcherzyk się podzielił na tym etapie nie jest złym znakiem bo ciąże bliźniacze podobno zaczynaja się z pewnym opóźnieniem w stosunku do pojedynczych. Jednak dzisiejsze badana wykazały betę na poziomie 3900 a pecherzyki urosły jedynie do 5mm i nadal nie ma śladu po zarodku. Z moich obliczeń wynika, ze realnie mogę być w 6-7 tc... co o tym sądzicie ? Spotykałyście się kiedyś z podobnym przypadkiem ? Sama mam mętlik w głowie i po tej huśtawce nie wiem czego się spodziewać... będę wdzięczna za wasza pomoc. Monika


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ten lekarz to jakas menda lasa na kase! 1000zl za leki? No bez jaj! Moze do zapłodnienia doszlo pozniej i dlatego jeszcze nie widac zarodka?
 
No 1000zl za to ze poda mi leki w państwowym szpitalu... chciał się mną jak najszybciej zająć bo wg niego moja grupa krwi 0rh- niepotrzebnie wstrzymuje ciąże. Tez o tym myślałam beatka10123, i najwcześniej to 6 tydzień a progres jest niepokojąco niski, nawet powiedziałabym - minimalny :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Póki co przeszłam przez trzech lekarzy: 1. Spłaszczony pęcherzyk bez zarodka 7 tc spodziewać się poronienia 2. 2 pecherzyki o regularnych kształtach bez zarodka, jak najszybciej wywołać poronienie 7,5 tc. 3. Izba przyjęć w szpitalu - 2 puste pecherzyki po 5mm, mały wzrost beta, 8tc licząc po miesiączce, za wcześnie na wywoływanie, ciężko powiedzieć co się wydarzy ... sama się w tym gubię


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co za lekarz..
Nie wiem jak jest z innymi pidwojnymi ciazami ale ja w 5tc miałam dwa pęcherzyki z zarodkami z opóźnieniem tylko kilkudniowym..
Beta jiestety wygląda na za niską.. sprawdź ja za 2 dni
 
u mnie tez jest pusty pęcherzyk dziś mam 8,2 tc, dwa dni tem,u byłam u lekarza i ten powiedział że dwóch lekarzy musi potwierdzić puste jajo potem podają leki na ronienie, a następnie jeśli trzeba to robią łyżeczkowanie, i na drugi dzień rano do domu. Dziś właśnie idę do szpitala
 
reklama
Do góry