reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

basienka tak to jest jak się pisze odpowiedź przed obejrzeniem filmiku :-)
Te filmu są utrzymane w wolnym tempie. Ja oglądałam na Youtube film z tym samym instruktorem, też trening 8 minutowy, ale oni tam mieli takie tempo, że od samego patrzenia byłam zmęczona :-D
 
reklama
Greti, no nie wiem ktore ogladalas,ja na poczatku te na brzuch zrobilam, gorzej bylo na posladki tzn.tych cwiczen nie moglam wytrzymac ale po jakims czasie juz je wszystkie robie, ale wiesz nie wiem czy to nie za malo i zastanawiam sie czy nie poszukac etraz czegos nowego. dasz rade, bo kto jak nie my matki dzieci:-):-):-)
 
Greti to mnie pocieszyłaś, bo mój brzuch po ciąży bliźniaczej wygląda strasznie i tak się zaczęłam zastanawiać czy ten flak kiedykolwiek się wchłonie :baffled: Zaczęłam 6 weidera, mam nadzieję, że dotrwam do końca. W ogóle to fajnie by było, jakbyś dołączyła do nas na forum mamusie bliźniąt :tak::tak::tak:. I jeszcze muszę Ci powiedzieć, że imiona Twoich dzieciaczków, to moje ulubione i rozważałam takie zanim się dowiedziałam, jakiej płci będą moje skarby.
 
Gemini, to ty też masz bliźniaki? Nie masz suwaczków, to nie wiedziałam. Ile jesteś po porodzie?

Basieńka ja to oglądałam, tylko, że wtedy jakieś szybsze mi się te ćwiczenia wydawały

[video=youtube;pNqrkGnkUWc]http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc&feature=related[/video]
 
Greti, jestem 6 miesięcy po porodzie, mam córeczki :-) Muszę w końcu zrobić ten suwaczek, już się zbieram i zbieram :-D
 
witam :)
zaczełam od dziś ćwiczyć 6 weidera,jestem 4 miesiace po porodzie i czuję sama że jestem gotowa już ćwiczyć,więc agnes74 jesli twój organizm potrzeuje ćwiczeń i czujesz że musisz to jest własnie ten czas
 
reklama
Do góry