reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

35tc

Patrycja0x

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
22
Niedawno byłam w szpitalu, usłyszałam że bobas jest za mały, ważyl okolo 2200g (35tc) 4 dni później miałam wizytę u ginekologa i wyszło 2900g. W dodatku obwód główki to 30cm(wychodzi na 35tc) a brzuszka 33cm (wychodzi na 37tc+4dni) czy to oznacza że bobas będzie duży?i tlusciutki? Troszkę się stresuje..
 
reklama
Obwody podobnie, jest to tylko orientacyjna wartość a im większe dziecko tym większy zakres błędu. Jeżeli do tej pory na USG lekarz mówił że wszystkie parametry są w normie to nie ma się czym przejmować. W 35 tygodniu zakres błędu w USG jest już bardzo duży.
 
Niedawno byłam w szpitalu, usłyszałam że bobas jest za mały, ważyl okolo 2200g (35tc) 4 dni później miałam wizytę u ginekologa i wyszło 2900g. W dodatku obwód główki to 30cm(wychodzi na 35tc) a brzuszka 33cm (wychodzi na 37tc+4dni) czy to oznacza że bobas będzie duży?i tlusciutki? Troszkę się stresuje..

U mnie w 36tc była waga 2200 i lekarz wcale nie mówił, ze za mało. Dziecko faktycznie dość male się urodziła w 39tc z wagą 2690[emoji4]nie ma co się przejmować, ważne aby rósł w swoim tempie
 
Do góry