reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

35 tydzien zbyt niska masa płodu

Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
4
Witam.
Jestem w ciąży w 35 tygodniu. Moja ciąża prowadzona jest w Anglii. W 32 tygodniu okazało się że moja córeczka zbyt wolno rośnie i jej waga wynosi poniżej 10 centyli (angielskie oznaczenia). Dziś rowno 35 tydzien i mała waży 1898g... Bardzo mnie to martwi. Dodam że przepływy do łożyska i rozmiar wod płodowych jest w porządku. Ja i mój partner nie jesteśmy niskimi osobami. Ja jestem (byłam) szczupła.. Przytyłam już 20 kg. Jem dużo i staram się zdrowo. Mam tylko lekko nadciśnienie. Nie mam pojęcia jaka może być przyczyna. Moja polozna powiedziała że jeśli mała nie przytyje do następnego usg będą musieli wywołać poród :( czy ktoś miał podobna sytuację? Bardzo mnie stresuje ta sytuacja.
 
reklama
reklama
Do góry