reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

20tc silne bóle

Sloneczko87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2017
Postów
965
Dziewczyny prosze doradzcie mi co robic.. Przez 10min mialam silne bole trudne do lokalizacji..bolalo w plecach krzyzach i promieniowalo po boku do brzucha... Trwalo to doslownie 10min..bole nie do wytrzymania.. Na pograniczu omdlenia.. Jestem w 20tc czy to sa normalne bole?jakas rwa kulszowa? Czy dziecko na nerw ucisnelo mnie? Mieliscie podobnie? Po 10min ustalo.. Nie mam innych objawow wiecej.. Dodam ze byl to najgorszy w zyciu bol.. Prosze doradzcie mi cos..
 
reklama
Rozwiązanie
Dziekuje..niestety juz 2x dala znac o sobie ale w troche slabszym bolowo wydaniu.. Jesli sie nasila bole i beda czestsze to pojade na szpital.. A to trzeba sie kierowac na Izbe Przyjec na Ginekologii czy na SOR?
Ja bym obstawiała że to mógł być jakiś atak kolki , taki super silny ból jest przy niej charakterystyczny i nie ważne czy to kolka nerkowa , jelitowa czy inna :) Tak czy inaczej wymaga to konsultacji z lekarzem , bo nigdy nic nie wiadomo :) Pamiętam jak kiedyś dostałam właśnie kolki akurat z jelit to w toalecie prawie straciłam przytomność , 10 minut i przeszło do teraz nie wiem skąd ona się wzięła :)
Oby to bylo nic groznego..czekam u gin w mega dlugiej kolejce.. Jestem 16..
 
reklama
Agatki mialas racje atak kolki nerkowej badz jelitowej.. Na szczescie USG nerek w porzadku.. Z dzidzia wszystko ok! :-) to najwazniejsze! Dziekuje za slowa otuchy! Fajnie ze jestescie tu dziewczyny. Teraz tylko sie modlic by sie nie powtorzylo wiecej
 
Super wiadomości, ciesze sie ze sprawdzilas i ze z maluszkiem jest ok.
Oby kolka wiecej cie nie niepokoiła. Spokojnych reszty tygodni zycze i szczęśliwego rozwiązania.
Pozdrawiam
 
Dziekuje..niestety juz 2x dala znac o sobie ale w troche slabszym bolowo wydaniu.. Jesli sie nasila bole i beda czestsze to pojade na szpital.. A to trzeba sie kierowac na Izbe Przyjec na Ginekologii czy na SOR?
 
Rozwiązanie
Do góry