reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 testy z druga kreską po czasie

Dołączył(a)
16 Luty 2021
Postów
9
Hej . Wczoraj zrobiłam 2 testy , w wyznaczonym czasie oba były negatywne . Po kilku godzinach pojawiła się na obydwu druga rozowa kreska ... Został tydzień do okresu . Co myślicie ?
 

Załączniki

  • IMG_20230127_082715.jpg
    IMG_20230127_082715.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 626
reklama
Radzę się nie nakręcać i czekać cierpliwie do terminu miesiączki.
A testy do kosza, odczytuje się w czasie podanym w ulotce.
 
Hej . Wczoraj zrobiłam 2 testy , w wyznaczonym czasie oba były negatywne . Po kilku godzinach pojawiła się na obydwu druga rozowa kreska ... Został tydzień do okresu . Co myślicie ?
U mnie takie testy zwiastowały ciążę ale nie radzę się nastawiać bo bardzo rzadko tak jest. Najlepiej zrobić test betaHCG z krwi a jeszcze lepiej poczekać chociaż kilka dni 🙂
 
Hej . Wczoraj zrobiłam 2 testy , w wyznaczonym czasie oba były negatywne . Po kilku godzinach pojawiła się na obydwu druga rozowa kreska ... Został tydzień do okresu . Co myślicie ?
Myślę, że nie czytałaś instrukcji dołączonej do testu ;)
To nie złośliwość. Po prostu w instrukcji każdego testu jest wyraźnie napisane, że nie odczytuje się wyniku po wyznaczonym czasie. Plus tydzień przed okresem sprawa jest jeszcze otwarta. Za wcześnie zabrałaś się za testowanie.

Chociaż mam znajomą, która długo starała się o dziecko, na urlopie zrobiła test, bo chciała mieć pewność, że może pić alkohol. Wyszedł negatywny w wyznaczonym czasie. Wyrzuciła go do kosza, a jej mąż po 10h zajrzał tam i dopatrzył się dwóch kresek. Podekscytowani pojechali do najblizszego laboratorium na szybką betę i okazało się, że beta jest na poziomie około 12, więc wyłapała bardzo wczesną ciążę, która nie miała prawa wyjść na teście o niezbyt dużej czułości. Odkryli to dlatego, że odczytali test dluuugo po czasie 😅
 
reklama
Myślę, że nie czytałaś instrukcji dołączonej do testu ;)
To nie złośliwość. Po prostu w instrukcji każdego testu jest wyraźnie napisane, że nie odczytuje się wyniku po wyznaczonym czasie. Plus tydzień przed okresem sprawa jest jeszcze otwarta. Za wcześnie zabrałaś się za testowanie.

Chociaż mam znajomą, która długo starała się o dziecko, na urlopie zrobiła test, bo chciała mieć pewność, że może pić alkohol. Wyszedł negatywny w wyznaczonym czasie. Wyrzuciła go do kosza, a jej mąż po 10h zajrzał tam i dopatrzył się dwóch kresek. Podekscytowani pojechali do najblizszego laboratorium na szybką betę i okazało się, że beta jest na poziomie około 12, więc wyłapała bardzo wczesną ciążę, która nie miała prawa wyjść na teście o niezbyt dużej czułości. Odkryli to dlatego, że odczytali test dluuugo po czasie 😅

Ale test mogl nie wyjsc pozyrywbu po 10h dlatego, ze byla w ciazy. Tylko dlatego, ze zaszla reakcja chemiczna i pojawila sie kreska. Czysty przypadek. Kobietom niebedacym w ciazy te po 10h moze sie pojawic kreska.
 
Do góry