reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reklama
Co myślicie o możliwości zajścia w ciaze w tej sytuacji? 27 grudnia nie bylo nawet pełnego stosunku, ponieważ mial byc to pierwszy raz,prezerwatywa wtedy została zle przyłożona i musiala zostac odwrócona na prawidłowa strone w zwiazku z czym na zewnątrz mogl znalezc sie preejakulat, aczkolwiek partner oddał mocz umyl sie przed wiec plemników tam teoretycznie byc nie powinno. A i tak została wsadzona tylko główka penisa ponieważ zbyt mnie bolalo, 13 stycznia dostalam okres. Teraz powinnam dostac 12 lutego (niedziela) okolo a nie dostalam, spotkalam sie wtedy z chlopakiem odbył sie stosunek w prezerwatywie udalo sie tym razem wlozyc, od 9lutego chodze troche zestresowana a od 16 jestem na antybiotyku czy to moglo wpłynąć na opóźnienie miesiączki? bo mysle ze stres tuż przed miesiaczka nie powinien na nią wpłynąć
Już dostałaś odpowiedź na to pytanie dostałaś okres 13 więc czego jeszcze oczekujesz jakiej odpowiedzi ? A jeśli ci chodzi o ciszę z 12 to za szybko
 
Nie dostalam typowego okresu, tylko śluz zmieszany lekko z krwią, i boli mnie brzuch. Czy to moze byc poczatek okresu? Zawsze dostawałam odrazu normalne krwawienie
 
Do góry