reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

12+6 dziewczynka czy chłopiec?

Dołączył(a)
3 Maj 2024
Postów
5
Cześć! Jak wy uważacie bardziej chłopak czy dziewczyna? Może wszystko się jeszcze zmienić ? Za wcześnie na określenie płci ? :)
Pan doktor dał znak zapytania, niby dla niego chłopak tak na 85% .
 

Załączniki

  • IMG_20240613_130959.jpg
    IMG_20240613_130959.jpg
    372,5 KB · Wyświetleń: 329
  • IMG_20240613_130720.jpg
    IMG_20240613_130720.jpg
    355,1 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Cześć! Jak wy uważacie bardziej chłopak czy dziewczyna? Może wszystko się jeszcze zmienić ? Za wcześnie na określenie płci ? :)
Pan doktor dał znak zapytania, niby dla niego chłopak tak na 85% .
Wg mnie też chłopak, identyczny wyrostek w przekroju (zdjęcie z boku, zdjęcia „nocnikowego” od dołu na tym etapie się nie ocenia) miał mój synek, z taką kuleczką na końcu :) Ale to nic pewnego! :) Trzeba poczekać :)
 
Według mnie chłopiec i mała szansa na dziewczynkę. Wyrostek prędzej uniesie się do góry niż opadnie.
Znajoma nagadała mi,że u kogoś tam było podobnie że chłopak a w 19 tc lekarz nic nie widział więc stwierdził , że to płeć żeńska.
My nie ukrywam bardzo cieszymy się że chłopak. Ale że z tego może się zmienić w dziewczynę? 🤔
 
Znajoma nagadała mi,że u kogoś tam było podobnie że chłopak a w 19 tc lekarz nic nie widział więc stwierdził , że to płeć żeńska.
My nie ukrywam bardzo cieszymy się że chłopak. Ale że z tego może się zmienić w dziewczynę? 🤔
Może się zmienić. Nic nie jest pewne na 100 %. Więc ja bym się jeszcze nie nastawiała.
 
reklama
Znajoma nagadała mi,że u kogoś tam było podobnie że chłopak a w 19 tc lekarz nic nie widział więc stwierdził , że to płeć żeńska.
My nie ukrywam bardzo cieszymy się że chłopak. Ale że z tego może się zmienić w dziewczynę? 🤔

Może się zmienić nawet przy porodzie.
Jak komuś bardzo zależy to są testy NIPTy, gdzie nie ma możliwości o pomyłkę jeżeli chodzi o płeć.
 
Do góry