reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10miesięczne dziecko - problemy ze snem

I według Ciebie to jest dowód na co? No ok, są takie dzieci, którym szybko przychodzi łączenie cykli snu z łatwością, a są takie, które jeszcze długo będą miały z tym problem
No polemizowałabym z tą łatwością.
mam wrażenie, że to odstawianie tak szybko, to jakiś wymysl obecnych czasów.

Zawsze dzieci zasypiały przy piersi, zawsze dzieci były karmione dłużej niż rok, jak mama tylko miała pokarm. Nie czaję skąd obecna moda na to, żeby dopasowywać dziecko do wygody rodzica.
 
reklama
U mnie było dokładnie to samo, córka budziła się w nocy ci dwie godziny gdy karmiłam ja piersią więc zaczęłam wieczorem przed snem podawać córce mleko modyfikowane i teraz budzi się tylko raz i śpi bardzo twardym snem, mogę jej bez problemu nawet pieluszkę zmieniać i to jej nie obudzi.
 
Do góry