reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Błonka spokojnie, jesli lekarka mówi, ze jest ok to super. Czekajmy na rozwój sytuacji.&&&&&&&&&&

Ja melduję jedną krechę,aczkolwiek moja wyobraźnia znalazła jakiś cień, ale mój S nic nie widział. Dopiero jak wyrzucałam test to zobaczyłam drugą bladziutką kreseczkę. Wyniku po tym czasie nie bierze się pod uwagę, więc jak cos to negatyw. Pójdę na betę i okaże się czy moge się rozpedzac na schodach czy nie
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Błonka !!! nie stresuj się bo maluszkowi szkodzisz! ;-)beta jest piękna, poczytaj sobie o normach. Napisałam Ci na poprzedniej stronie jaką powinnaś mieć od dnia @ i od dnia owu. Mieścisz się w pięknej normie, po środku, a nie na granicy.

Kurczę, a ja mam ciążę urojoną. POWAŻNIE!!!
I mam tego dość. Bolą mnie piersi, sutki zrobiły się wrażliwsze. Boli mnie podbrzusze, i odcinek lędźwiowy kręgosłupa, a do @ jeszcze daleko.
Na objawy jakiekolwiek jeszcze jest za wcześnie. Ale są aż nadto wyraźne. Na wykresie duży spadek. Wygląda to jak spadek na @, na implantację nie liczę, bo jak można mieć implantację 4-5 dni po owu??? Chyba nie można! Co do podbrzusza to jak na @ w 100% takie ściskanie i tępy ból, ale na razie znośny. Jedyny prawdopodobny objaw to piersi, bo mogą boleć już po zapłodnieniu, jeszcze przed implantacją. A one naprawdę pobolewają i są jakby pełniejsze. No ale jak już wspominałam, to ciąża urojona na pewno. Możecie mnie wyśmiać. Pozwalam. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-p
 
No coś Ty, która z nas nie ma takich "objawów". Może to sa dobre objawy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja już po becie. Wynik po 12,00
 
Kruszka, to czekamy z niecierpliwością na wyniki :tak:
Co do objawów to stanowczo za wcześnie. Przecież nie tak dawno miałam owulację. Chociaż nie byłabym zła, gdyby to było to.
Mogłyby to być objawy sugerujące, ale gdyby owu była kilka dni wcześniej. A owu była 5 dni temu. Chyba że bliźniaki się kroją i dają takie objawy :-D
Ale ja sobie wmawiam he he ... no cóż, pomarzyć zawsze można, przecież to nic złego :-D
Tyle że ciąża pewnie nie ma, ale objawy na pewno tak. Wiem co czuję, i nie doszukuję się tego. Piersi, krzyż i podbrzusze dają o sobie znać aż nadto :)
 
mnie wszystko zaczelo bolec tydzien po owu, myslaamze na okres.. tzn tak cmilo czasem, taki malo zauwazalny bol... a po terminie mialamjazdy z brzuchem rano tak bolalo ze szok!!!

dziewczyny spoko spoko ja juz spokojna jestem :p chcialo mi sie plakac fakt ale ze szczescia :p nie ze smutku :p
 
Ha ! Do tego doszedł apetyt na wszystko co na widoku. I mam ślinotok. Więc teraz to już wścieklizna a nie ciąża. :-D
Nie no - poważnie.
Jak tylko wstałam, zjadłam sałatkę warzywną którą zrobiłam wczoraj w ilości na 100 osób. Potem zjadłam tatar z cebulką, a teraz jem gziki ze śledziami i jabłkiem!!! Już 3 śniadania !!! Na szczęście pieczywa nie jadam. A w piekarniku właśnie odmraża się wędzony baleron, który szczuje mnie zapachem! Ale porażka.
Wszystko mi zawsze w ręce wchodziło, a następnie do brzucha, 2-3 dni przed miesiączką. A do miesiączki zostało 9 dni jeszcze. Do tego czasu przybędzie mi z 10 kg.
Musiałam założyć stanik, bo to zmniejszyło ciążenie moich "małych" balonów :-) i nie ciągną już tak bardzo, ale tylko jakby pieką i szczypią od czasu do czasu.

Błonka
- no to super :) i masz z czego się cieszyć. Betka piękniusia :)
a powiedz mi, tydzień po owu potwierdzonej w jakiś sposób miałaś taki objawy?
 
Ostatnia edycja:
serce ja dopiero po terminie @ poczulam te bole brzucha, bardzo silne i ostre z samego rana jak sie budzialam, trwaly 10 minut i przechodzily... piersi bolaly ale jakos tak normalnie, dalo sie je dotknac, a pozniej doszedl bol plecow...
po owulacji bolal mnie brzuch ale inaczej, bardziej czulam kolenie jajnika i cmilo w dole brzucha.. moze troche mnie glowa bolala ale ja bylam pewna ze to na @...
a brzuch do tej bory czasem boli.. a po owulce mialam pamietam takie silne skorcze ze mnie w pol zginalo.. jak szłam to musiałam sie zatrzymac.. skurcz trwal do 30 sekund i zdazal sie 2 razy dziennie...
 
a wiesz co, moze przy tym dziwacznym wykresie wlasnie sie uda , ja tez mialam jakis dziwny cykl, niby wzielam cos na pekniecie pechola, zawsze pekaly do 36 po podaniu zastrzyku a w tym miesiacu jakos sie wszystko pokosmacilo.. no i zobacz na moj suwaczek.............
 
reklama
Błonka - no ciekawe :) Pierwszy raz mam taki dziwny wykres. Nigdy nie miałam takiego spadku w 5 dniu po owu. A spadek jest naprawdę niezły.
Dorwałam oczywiście plaster tego "wstrętnego" baleronu :baffled: dodatkowo kręci mi się co jakiś czas w głowie.
Obstawiam że to clo coś namieszało w tym cyklu, bo jak inaczej to tłumaczyć co się ze mną dzieje?
Wariatki z siebie robić nie chcę i myśleć że to objawy wczesnej ciąży. Chyba że szyjka mnie oszukała, śluz i testy owu które były pozytywne dopiero 13dc. Bo spadek jak na owu miałam też 11dc. i gdyby wtedy była owu, to dzisiejszy spadek i wczorajszy mógłby być implantacyjny... a wtedy objawy też mogłyby być "normalne" ale to raczej odpada, i owu była 14dc. więc stanowczo za wcześnie na objawy. Chyba że ja jakiś ewenement jestem. Za 3 godzinki wychodzimy na spacerek, jedziemy z niunią po tatusia, i zobaczymy czy mi po spacerze przejdzie:)
 
Do góry