reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

do ona87:

ona87 Przestan wchodzic juz na to forum i siac zamet, po co wypisujesz bzdury? zorganizowalam dla ciebie akcje na innym forum gdzie mamy skrzyknely sie z transportem, oplatami za paliwo, byly meble dla twojego rzekomego dziecka a ty wypielas sie na nas wszystkie, narobilas mi tylko wstydu, nie odpisywalas na moje maile a pozniej jeszcze mialas pretensje, ze odpowiedzialam ci na twoim profilu o calym zajsciu, teraz odpowiadam tutaj, zeby ostrzec inne mamy przed toba, bo cos naobiecujesz, nagadasz glupot i wykorzystujesz naiwnosc innych, moderator takim jak ty powinien blokowac IP, zreszta twoj temat juz poruszalam na jednym z watkow tego forum.

autorko watku, z calym szacunkiem ale musialam zaregowac bo szlag mnie trafia jak widze, ze ktos bezczelnie nadal pograza sie w klamstwach. Pozdrawiam i zycze duzo, duzo sily.
 
Ostatnia edycja:
reklama
do ona87:

ona87 Przestan wchodzic juz na to forum i siac zamet, po co wypisujesz bzdury? zorganizowalam dla ciebie akcje na innym forum gdzie mamy skrzyknely sie z transportem, oplatami za paliwo, byly meble dla twojego rzekomego dziecka a ty wypielas sie na nas wszystkie, narobilas mi tylko wstydu, nie odpisywalas na moje maile a pozniej jeszcze mialas pretensje, ze odpowiedzialam ci na twoim profilu o calym zajsciu, teraz odpowiadam tutaj, zeby ostrzec inne mamy przed toba, bo cos naobiecujesz, nagadasz glupot i wykorzystujesz naiwnosc innych, moderator takim jak ty powinien blokowac IP, zreszta twoj temat juz poruszalam na jednym z watkow tego forum.

autorko watku, z calym szacunkiem ale musialam zaregowac bo szlag mnie trafia jak widze, ze ktos bezczelnie nadal pograza sie w klamstwach. Pozdrawiam i zycze duzo, duzo sily.

co to ma być???????
 
co to ma być???????


to ma byc co w/w i dotyczy osoby o nicku ona87, mialam z ta osoba do czynienia takze przestrzegam aby zbytnio jej nie ufac i wierzyc w to co pisze dotyczy to rowniez rzekomej pomocy jaka moze zaoferowac albo ktorej oczekuje, jesli jeszcze chcesz cos wiedziec wiecej zapraszam na priv.
Ps. sama ona87 doskonale zna cala sytuacje.
 
Witajcie. Mamy kolejny pomysł na konkurs z nagrodą dla Ani:) Portal PolskiMechanik zorganizował konkurs, w którym jedna osoba poleca znajomym ich stronę, a oni loguja się, podając przy tym nick tej właśnie osoby. Użytkownik, który zaprosi największą liczbę osób do zalogowania się, wygrywa nawigację gps lub aparat cyfrowy lub inne nagrody. Konto Ani to to, z nickiem DobraWróżka.
Logujemy się tutaj Rejestracja dla nowych użytkowników | PolskiMechanik.pl a w polu login znajomego wpisujemy DobraWróżka. Dzięki temu będą się zbierać punkty na tym koncie. Szanse na wygrana są bardzo realne, bo osoba na 1 miejscu ma dopiero 38 pkt. Może nagroda nie jest tak okazała jak w konkursie VOXa, ale zawsze można ją spieniężyć i w gotówce przekazać:) Myślę, że warto:) Logujcie się!:)
 
reklama
Do góry