reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

mamabartusia idz od razu do Family Planing.Taka poradnia jest w karzdej przychodni.
Dziewczyny jesli chodzi o gumki to wiem e oni daja za darmo.Moje kolezanki które sa panienkami dostay piguki i papierowe torebki a w srodku masa prezerwatyw.:tak:
 
reklama
Witam w gronie implantowiczke :-D:-D

To na zyczenie Gabdis opisze jak u mnie sie to odbylo..
Pojechalam do przychodni z wielkim stresem, zdenerwowaniem i burza mysli ze jak to bedzie bolec - standardowy bojuch tak ma :zawstydzona/y::-D

Poczekalam na przyjecie, i weszlam do gabinetu, pani pielegniarka przygotowala nas , omowila nam kilka szczegolow na ten temat...i polozylam sie na lozku, przyszla pani doktor dala Mi zneczulenie a zanim je dostalam spytala Mnie czy napewno chce ten implant , bo 5/6 kobiet ma po nim plamnienie i kaze sobie go wyjmowac.
Dostalam znieczulenie zaszczypalo lekko 5 sekund , poczekala chwilke i zapytala czy czuje cos a ja czulam juz tylko laskotanie...po chwili naciela miejsce skalpelem a ja czulam tylko jakby mnie ktos polaskotal paznokciem, i wlozyla implant , czulam jakby mnie ktos zlapal za reke , i juz nie minelo 2 min i bylo po wszystkim,zrobila opatrunek by sie nie urazic w to miesjce , dostalam karte z data i opisem implantu i powiedziala . to wszystko.;-):tak:ale ja standardowow podnioslam sie usiadlam i poczulam jaky Mnie ktos wleb stuknal mlotkiem glucho i czarno zemdlalam po wszystkim z wrazenia i nerwow,noi pooddychalam powietrzem i wstalam na zywe nogi:-D i wyszlam , wszystko przebieglo bardzo szybko , sprytnie BEZ BOLU, i z humorem :-) ...noi moimi nerwami nie potrzebnymi.
ps. balam sie reka ruszyc , bo mialam wrazenie ze nie moge nia ruszyc bo wypadnie:-D:-D ale nie ma szans zaklejone doskonale bylo:-D

Dzis zdjelam opatrunek, mam to miejsce obolale i troszke spuchniete-przemylam je woda utleniona, czasem mnie dziwnie rwie ta reka ale to chyba ma prawo bo wkoncu obce cialo tam jest nie :confused:

Dziewczyny ile czasu trwalo wasze zagojenie sie i ile czasu trwalo zadomowinie sie implantu? doslownie was nic nie bolalo ?? czy tak cmilo jak Mnie ???
napiszcie
I nie wyspalam sie przez to bo ja spie akurat na tej rece, a dzis nie moglam :-( i krecilam sie cala noc...
 
buziaczku ładny szczegółowy opis.Jesteś już po - gratuluję nowego nabytku.

A ja idę jutro się dziergać.Mam nadzieje że obejdzie sie bez sensacji.
 
Hahaha ale smieszna ta twoja przygoda z implancikiem:-D
Buziaczku u mnie sie goilo jakis tydzien i wszystko bylo ok:tak:, tez na poczatku mialam uczucie jakby mial mi wypasc jak ruszalam reka:-D
 
Ja narazie nie plamie ani nie @ , czuje sie Ok , fakt ze dopiero wczoraj skonczylam brac te ostatnie pigulki, i teraz juz mam tylko implancik....:szok::-D ciekawe czy podziala :-):sorry2::confused:i jak narazie cisza...zobaczymy czy bede miala te dreczace plamienie co mowila lekarka :baffled::nerd::dry::confused:
Cos za cos....:-p
 
Dziewczyny a to plamienie jest przez cały czas kiedy nosi sie implant czy tylko jakieś 3 miesiące.I jakiego koloru jest to plamienie?
 
reklama
Dziewczyny a to plamienie jest przez cały czas kiedy nosi sie implant czy tylko jakieś 3 miesiące.I jakiego koloru jest to plamienie?
Witam, nie pamietam jak mowila lekarka , ale chyba tylko na poczatku te 1 miesiace a potem sie uspokaja ...a jakiego kooru to nie wiem chyba jak @ ....:confused::sorry2: nie wiem naprawde , bo ze mna narazie jest wszystko OK :tak: juz po zalozeniu ???:confused:jak sie czujesz?:cool2:
 
Do góry