reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Hej koleżanki dawno mnie nie było.
Przyznaję codziennie podczytuję ale nie miałam weny do pisania chyba pogoda.
Ustosunkuję sie jedynie do tematu kąpieli, rodziłam na staszica i leżałam ponad tydzień ale szczerze mówiąc to nie wiem czy jest taka pełnowartościowa kąpiel chyba nie jedynie pielęgnacja ogranicza sie do naoliwienia bo takie mi dziecko przynosili. szczególnie główka była mocno naoliwiona.

Kochane jesteście za te życzonka. Dzień był bardzo fajny no i przyszedł czas na wspomnienia co sie działo danej chwili rok temu. Łzy w oczach miałam nie raz.
Mąż był dzisiaj z tej okazji w domu wiec cały dzień bylismy razem. Rano prezenty później o 12.15 zdmuchnelismy świeczkę na małym torciku bo duży bedzie w niedzielę, obiad na mieście, msza za zdrówko i niedawno poszli pierwsi goście. Także dzień pełen wrażeń. No i oczywiscie pokój udekorowany zgodnie z okazją.
Pozdrawiam
 
Witam czwartkowo...
Dzis tez bury dzien,ale za to nie pada...moze na spacer uda sie wyjsc....
Lece teraz chate ogarnac,jesli Karola mi da...he,he....bo wlasnie sie obudzila z 10-cio minutowej drzemki....he,he....:-D:-D:-D
 
Witajcie, my juz po spacerku, bo mimo prognozy pogody(zapowiadali deszcz) w Lublinie swieci sloneczko...i jest nawet nawet
Niestety Jula nie chciala siedziec w wozeczku i darla sie w nieboglosy....:szok::szok::szok::szok:wiec szybko wrocilysmy do domu:sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Witam

Ja rowniez dolanczam sie do zycen, spoznione ale szczere STO LAT STO LAT!!!!!

Ja tez rodzilam ponad miesiac temu na staszica i to prawda ze dzieci tam nie sa kapane.Z tego co mowila polozna nam na szkole rodzenia to pielegniarki przecieraja dzieci tylko chusteczkami mokrymi a nie kapial ( choc na kazdej sali jest wanienka) z tego wzgledu ze mamy w tych wanienkach robily rozne rzecze poczawszy od mycia sztudzcow skonczywszy na praniu bielizny oraz myciu sie.I szpital ponad rok temu zrezygnowal z tego powodu z kapieli gdyz niechca aby dzieci czyms sie zarazily..takie bylo tlumaczenie polaznej, wiec jak szlam do szpitala to bylam w pelni swiadoma ze mala pierwsz kapiel bedzie miala w domu...
Tylko nie sadzilam ze prawie przez 7 dni tam bedziemy i ze ona tyle czasu nie bedzie kapana, no ale coz...

u nas kolki dalej rzadza, dzis praktycznie oka nie zmruzylam gdyz mala dawala do wiawtu..juz nie moege sie doczekac tego 3 miesiaca az sie wszystko unormuje...
 
reklama
Do góry