reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Marzycielko wykracz mi tez poród, bo juz nie mogę się doczekac!!!!

Nie wiem czy dam radę:-D:-D
Ale do końca tygodnia będziesz na porodówce.Zobaczymy czy się udało:-)

Marzycielko a Twoja księżniczka śliczna jak tam???Grzeczniutka???

A moja Mała po karmieniu ślicznie śpi;-)

Jutro w odwiedziny przyjeżdża do niej ten o to kawaler starszy o 3 tyg. Może będzie miłość...

Jedna tylko jest ślina, jeden zapach dojrzałego owocu, kiedy czuję, jak drżysz koło mnie...
 
reklama
nie no nie wierze....kuźwa co tu sie dzieje,.....rozpakowujecie sie expresowo!! ja protestuje..ja nie chce zostac sama :p
Yoka.....przyyyyyyyyyyyyj :D powodzenia i obyś jak najszybciej miała malutka w objeciach :))
 
Dziewczyny, to ile tych rozdwojeńców już??? 10?? Mężulek pyta - a ja z dnia na dzień doliczyć się nie mogę.....:sorry::sorry::sorry:

Ja już zaczynam panikować że sama zostanę w okolicach mojego terminu - bo jak weszłam na listę grudnióweczek- to już okolice mojego terminu się zapełniają w "porody" - i też już bym chciała...
Została mi eager i edee. Mam nadzieję że mi tak szybko nie uciekną - chociaż eager - ma już dzidzie - więc może "czmychnąć" :tak:
 
Marzycielko Twoja Oliwcia jest przesliczna i jaka fotogeniczna:-D a jakie minki fajniusie juz robi.....:-) achhhhh nie moge sie doczekac mojej Bianeczki....
 
Nie miałam ani lewatywy ani czopków i kupki raczej nie zrobiłam :-)
Zresztą miałam to gdzieś czy zrobię czy nie bo mi się dziecko rodziło :laugh2::confused2:
A jak dostałaś skurcze - to miałaś ochotkę najpierw skoczyć na kibelek - oprużnić co nieco? Bo ja słyszałam - że organizm sam się oczyszcza i się przed samym porodem chce....
 
reklama
Do góry