reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwalniająca beta na samym początku ciąży - cp?

reklama
To nie tyle biochem, co po prostu poronienie... Szczególnie, jeśli było widać pęcherzyk. 🤔Niektóre ciążę się tak kończą. Ponoć statystycznie są to często ciążę, gdzie były wady genetyczne, bardzo ciężkie i po prostu nie było szans na dalszy rozwój zarodka.
Przykro mi. :(
 
To nie tyle biochem, co po prostu poronienie... Szczególnie, jeśli było widać pęcherzyk. 🤔Niektóre ciążę się tak kończą. Ponoć statystycznie są to często ciążę, gdzie były wady genetyczne, bardzo ciężkie i po prostu nie było szans na dalszy rozwój zarodka.
Przykro mi. :(
Dziękuję.. to moja pierwsza ciąża a mam 37 lat więc pewnie i też prawdopodobieństwo było spore, że tak się stanie.. oby się tylko samo oczyściło bo nie chce jechać do szpitala (mieszkam w UK).
 
Dziękuję.. to moja pierwsza ciąża a mam 37 lat więc pewnie i też prawdopodobieństwo było spore, że tak się stanie.. oby się tylko samo oczyściło bo nie chce jechać do szpitala (mieszkam w UK).
Nawet, jeśli ruszy i się zaczniesz oczyszczać to musisz po skończonym krwawieniu koniecznie mieć wykonane USG. Musisz być zbadana, czy na pewno się w całości oczyscilas.
 
Do góry