reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Ja kupiłam po 4 pary pajacyków, bodziaków i dwa komplety ze spiochami na 56 a resztę na 62. Mam też jeden pajacyk i bodziak z metki NB, strasznie malusi
 
reklama
A to częściowo pokoik Emisi. Ta ścianę malowalismy z Pawłem i jeszcze będą tam naklejone naklejki z leśnymi zwierzatkami i królewna Sniezka. No i oczywiście kołyska jaką zakupilismy. Resztę pokazę jak już skonczymy wszystko
 
W planach był zakup pościeli a kupiliśmy wanienkę i to przez przypadek oraz termometr Termometr bezdotykowy Thermoflash LX-26 + etui (1610231987) - Aukcje internetowe Allegro tylko, że w sklepie medycznym dałam za niego 182 zł.
heh,właśnie wczoraj lub przed wczoraj się śmiałyśmy, że wygląda jak radar :) widziałam go w super- farm, swoją drogą maja tam teraz promocje na termometry dla dziecka.. jest ich tam sporo i ja nie wiem na co się zdecydować..
 
reklama
Do góry