reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam kobietki!

oj, pochmurno u nas od rana i moja głowa juz to odczuwa...A takie piękne słoneczne dni mieliśmy...

Julitka ma teraz manie zbierania kart piłkarskich

Aguś, koniecznie, koniecznie, koniecznie musisz sprawdzić naocznie mój nowy image....
Maja ma wadę? Myślałam, ze te okularki to am zerówki, tylko dla uroku;-)

Ania, oj, to faktycznie niefajnie, że cię złapało choróbsko. Do końca tygodnia będziecie?Może jeszcze dasz radę wyjść na stok.
 
Luandzia oby jak najszybciej Cię to dziadostwo opuściło żebyś jeszcze pokorzystalam. No i oby reszta tego nie zalapala.

Donus u nas szał na karty piłkarskie był przez Lato co szłam do sklepu obowiązkowo musiałam wrócić z paczką kart. Teraz już mu to przeszło.
 
hejka

u nas tez karty są:tak: Donuś myslałam, że pisałam o okularach Mai:eek: od maja ma, nie duża wada - 0.7 na szczęście to nie plusy, jak u J genetycznie.
Donus co do oględzin osobistych to nie wiem.......... może Wy ......... dawno na północ nie jecha;iście:sorry:
Luandzia a kyszzzzzzz, oby reszta nie załapała
 
Dzień doberek w mroźny dzień, W nocy mielismy -12 teraz jest -5

Jutro mamy osiedlowy kulig z ogniskiem:tak:

Mai klasa w tym roku ma mieć wycieczkę szkolną 4 dniową:szok: pociągiem do Polanicy:tak: ( Anecia;-)) , trochę rozjeżadza się to moje dziecko, na początku czerwca góry a pod koniec Włoskie morze:crazy: co za sprawiedliwość:-D

Pochwale się......... czekam na urodzinowy prezent - nowy aparacik dziś ma kurier przywieźć........... jak dziecko się cieszę:-)
 
reklama
Hejka!

dziś mam USG piersi.
Kurcze, planowałam jutro popiec mięska ale...nie wyjęłam do rozmrożenia, a przecież muszą jeszcze posiedzieć w przyprawach....
Skleroza ostatnio to moja siostra:zawstydzona/y:

Aguś, Twoich urodzin chyba nie przegapiłysmy?:zawstydzona/y:czy dobrze pmiętam, ze są 17.02?

Majandra, czyli sie pewnie upociłaś w tym stroju:-D:rofl2: Mnie takie bale kojarzą się z ogromna dusznościa:eek:
 
Do góry