reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Też chętnie skorzystam z rad co do poduszki.

U mnie wg OM 7t2d i znowu małe plamienia. Praktycznie leżę non stop i faszeruje sie progesteronem. Byle przetrwać do kolejnej wizyty 11.02. Lekarz uspokaja ze wszystko ok ale same rozumiecie, że schiza straszna.
 
reklama
Emilka-Wol - choroby tarczycy nie mam. Byłam pół roku temu na badaniach jak zdecydowaliśmy się, że będziemy się starać o dziecko i endokrynolog powiedziała, że dla kobiety nie starającej się o dziecko wyniki są ok, ale jak planuje dziecko to dobrze, żeby tsh było niższe. Teraz jak zaszłam w ciązę to też mi się troszkę zwiększyło i zwiększyła mi lekarka dawkę. Najlepiej by było żebyś w miare szybko zrobiła tsh i miała wyniki, może możesz przedzwonić do lekarki dopytać.

Olasec - tez się zaczynam rozglądać za tą poduszką, widziałam, że są takie duże 170 cm długości, potem spokojnie może być do karmienia, a potem dla dziecka do zabawy czy spania. Ceny są różne w zależności od producenta i materiału. Wybiorę się do galerii zobaczyć na żwyo i zdecyduje i pewnie zamówię przez internet.
 
Ja przy pierwszej ciąży nie używałam poduszki, ale intensywnie myślałam nad zakupem. Jednak uznałam, że to za drogi wydatek jak na tak krótki czas. Mąż i kołdra wystarczyło ;) Czekam na wasze opinie o tych poduszkach a może wtedy i ja kupię :)

Myślę o pielęgnacji brzuszka? Co myślicie o wcieraniu kosmetyków w brzuszek? Warto? Polecacie jakieś szczególne?
 
S_jak_Sara- ja w poprzedniej ciąży stosowałam mleczko przeciw rozstępom z babydream, rozstępów wyszło mi może z 6 małych, ale to dopiero 5 dni po porodzie, jak mi cała woda w jeden dzień zeszła. A było tego sporo, bo jak szłam do porodu to mialam 23 kg na plusie. Teraz zaczęłam używać oliwki z tej samej serii, bo tamten balsam strasznie drażnił mnie zapachem, który pozostawał na ubraniach. Można stosować od 1 miesiąca ciąży, a większość takich specyfików jest dopiero po 3 miesiącu
 
Miałam poduszkę w pierwszej ciąży i nie wyobrażam sobie jej nie mieć! Jest super! I każda ciężarna wg mnie powinna taką mieć :)
Ja mam taką i polecam gorąco!!! Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | motherhood.pl

Co do balsamów na rozstępy to polecam Babydream Lotion (na oliwkę tej firmy miałam uczulenie, gdzie na nic nigdy nie miałam). Balsam ponoć najlepszy w składzie dla ciężarnych, przystępna cena i u mnie 0 rozstępów, a przytylam 25kg...
Tu jest super analiza - mozna poczytać i wybrać coś dla siebie :)
Sroka o....: Kosmetyki na rozstępy
 
Ja używałam oleju ze słodkich migdałów i teraz też zaczynam bo używać ale jeszcze nie tak regularnie. Bardzo polecam. Ale ja to ogólnie bardzo olejowa jestem.
 
Ja już po wizycie:-) Oczywiście, jak zwykle, za wiele się nie dowiedziałam ponad to co już wiedzialam. Jestem w ciąży ;-) Pęcherzyk prawidłowo umiejscowiony. Oczywiście bez widocznego zarodka. Kolejna wizyta dopiero za miesiąc. Ech chyba się nie doczekam.
 
cały dzień Was podczytuję, ale jakoś tak się nie mogę w sobie zebrać, zeby odpisać...

ursa gratuluję wizyty!

pycia super, że szefowa tak zareagowała!

gosiunia ja bym się w miarę zebrała do specjalisty, ze swoimi nerkami wybieram się w połowie lutego, choć w sumie nic mi się nie dzieje na razie....

emilka ja tam się cieszę z braku nudnosci itp

co do poduszek to nie miałam, jakoś tak nie przemawia to do mnie...

a co do apetytu to nie zauważyłam zmiany

uciekam kolację jakąś robić, bo zaraz małż wraca a i dzieciaki trzeba będzie powoli w kierunku łóżek wysyłać, miłego wieczoru!
 
A ja apetyt mam ogromny,zreszta zawsze kochalam jesc i smakuje mi wszystko,a teraz mam jazde na mandarynki i pomarancze.
 
reklama
Do góry