reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

U Was tez taka pogoda do bani masakra i to juz maja koniec ...:eek: Choc moje dziecie sie wycwaniło bo jak woła ze chce isc na spacer a powiem jej ze deszcz pada to mi gada ''kalosze i palasolek '' i sie smieje gadzina :-p.

Lilijanna dobre z tymi kapciami :-D no ale fakt juz tuz tuz....


Miłego dnia kobity :-)
 
reklama
Martusia - ja wywinęłam orła z Adrianną w 38tc albo 39tc, na sygnale jechaliśmy do szpitala. Masakra. :confused2:
Fasolka35 - eeeee u nas słońce, pranie się suszy w ogrodzie, chodzimy w krótkich rękawkach, kwiaty sadzimy. :laugh2:
 
Liliano na szczescie nic mi nie jest tylko strupek na reku ;)

Boze taka pogoda ze nic tylko spac a tu Olo sie domaga uwagi. w ogole juz przyjal do wiadomosci ze jest dzidzia mala u mnie w brzuszku i mnie glaszcze. kaze sobie zdjecia pokazywac jak byl malutki i mowi: 'to ja dzidzia, dzidzia Olo'.

Buziaki, moze kawa mnie obudzi ;)
 
Hej kobitki ;-) u nas nareszcie słonko:-) Wiec nadrabiamy z Patka spacery no i zaczynamy swietowac dzien dziecka u nas juz od dzis po centrach parkach zaczynaja sie festyny itp P1030282.jpg

Liljanna a jak Ty sie czujesz w dwupaku nadal ? .. ;-)
 

Załączniki

  • P1030282.jpg
    P1030282.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 50
dobry!

fasolka, ja ostatnio mam maraton festynowy z przedszkola.. ale jeszcze 3 tyg i wakacje :-D
młody tez sie dostał wiec od wrzesnia mam dwoch przedszkolaczkow :-)
znajac zycie to wrzesien spedze w przedszkolu, zeby byc pod reka jak bedzie płakał za mama heheh, potem pazdziernik mam w planie przespac ;-) w domu bedzie cisza i spokoj jak chlopcow zaprowadze(beda chodzili na 7h) no i w listopadzie koniec mojej laby :-)
lilijanna, jak tam? czekacie do 4go? :D
 
Trzymam nogi razem, rano zrobiło mi się ciepło, bo skurcze pojawiły się i ból podbrzusza, więc jednak dopakowałam torbę, spakowałam torbę dziewczynkom, bo na czas mojego pobytu w szpitalu jadą do dziadków. Wypiłam melisę, wzięłam no-spę i przeszło. Uffff. Odpoczywam generalnie, coś tam dziubnę w domu, 3 pralka się pierze, olewam temat, że dzisiaj święto i suszę w ogrodzie, bo nigdy nic nie wiadomo, a chcę zostawić pełną szafę ubrań dla A. i dziewczyn, żeby nie było, że chodzą utytłani. :confused2:


Lotka - spełnienie marzeń, wszystkiego najlepszego i lekkiej ciąży aż do terminowego rozwiązania. :tak:
 
reklama
Trzymam nogi razem, rano zrobiło mi się ciepło, bo skurcze pojawiły się i ból podbrzusza, więc jednak dopakowałam torbę, spakowałam torbę dziewczynkom, bo na czas mojego pobytu w szpitalu jadą do dziadków. Wypiłam melisę, wzięłam no-spę i przeszło. Uffff. Odpoczywam generalnie, coś tam dziubnę w domu, 3 pralka się pierze, olewam temat, że dzisiaj święto i suszę w ogrodzie, bo nigdy nic nie wiadomo, a chcę zostawić pełną szafę ubrań dla A. i dziewczyn, żeby nie było, że chodzą utytłani. :confused2:


Lotka - spełnienie marzeń, wszystkiego najlepszego i lekkiej ciąży aż do terminowego rozwiązania. :tak:
dzięki Lili :)
ładne mi 'dziubnę" - jak 3cia pralka leci hehehe
ja tez na luzie jesli chodzi o święta i prace domowe..... dzis mnie naszło i od rana domek wypucowałam, w końcu jest okazja hahahaha no i wyjątkowo nigdzie nie musiałam wychodzic ;-) słodkie lenistwo z szydełkiem w rece ;)
a dla Was torcik ;-)
DSCN5352xx.jpg
 

Załączniki

  • DSCN5352xx.jpg
    DSCN5352xx.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 34
Do góry