reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

Moje kochane, to ja też przycjodzę z dobrymi wiesciami. Wlasnie odebralam wynik i nie wykryto zadnego typu hpv. Mój 51 po niespelna 2 latach zniknął. Mam nadzieje ze nie jest to blad w badaniu. Rok temu nie wierzylam ze to mozliwe. Juz prawie szykowałam sie na tamten swiat. To ta grupa dala mi swiatelko w tunelu. To jeden z moich najpiekniekszych dni w zyciu ☺️. Doceniłam teraz zycie i zdrowie i nigdy go już nie narażę na szwank.

Moje kochane, to ja też przycjodzę z dobrymi wiesciami. Wlasnie odebralam wynik i nie wykryto zadnego typu hpv. Mój 51 po niespelna 2 latach zniknął. Mam nadzieje ze nie jest to blad w badaniu. Rok temu nie wierzylam ze to mozliwe. Juz prawie szykowałam sie na tamten swiat. To ta grupa dala mi swiatelko w tunelu. To jeden z moich najpiekniekszych dni w zyciu ☺️. Doceniłam teraz zycie i zdrowie i nigdy go już nie narażę na szwank.
Super wiadomość ❤️
 
reklama
Cześć, odebrałam dziś wynik HPV DNA 14 onkogennych i nie stwierdzono żadnego. Co za ulga. Zrobiłam ten, bo wyniki miały być najszybciej i na chwilę obecną to mnie najbardziej interesowało. Chyba za jakiś czas zrobię ten większy pakiet, jednak jeśli jakiś jest to raczej mi bardzo nie dokuczy. Zewnętrznych objawów żadnych, te komórkowe mam nadzieję, cofną się same do czerwca, bo wtedy mam powtórną cytologie. Trzymajcie kciuki. Życzę wszystkim powodzenia.
 
Moje kochane, to ja też przycjodzę z dobrymi wiesciami. Wlasnie odebralam wynik i nie wykryto zadnego typu hpv. Mój 51 po niespelna 2 latach zniknął. Mam nadzieje ze nie jest to blad w badaniu. Rok temu nie wierzylam ze to mozliwe. Juz prawie szykowałam sie na tamten swiat. To ta grupa dala mi swiatelko w tunelu. To jeden z moich najpiekniekszych dni w zyciu ☺️. Doceniłam teraz zycie i zdrowie i nigdy go już nie narażę na szwank.
 
Moje kochane, to ja też przycjodzę z dobrymi wiesciami. Wlasnie odebralam wynik i nie wykryto zadnego typu hpv. Mój 51 po niespelna 2 latach zniknął. Mam nadzieje ze nie jest to blad w badaniu. Rok temu nie wierzylam ze to mozliwe. Juz prawie szykowałam sie na tamten swiat. To ta grupa dala mi swiatelko w tunelu. To jeden z moich najpiekniekszych dni w zyciu ☺️. Doceniłam teraz zycie i zdrowie i nigdy go już nie narażę na szwank.
Witam, o wirusie dowiedziałam się dwa tygodnie temu, zrobiłam test i wyszło mi obecność genotypów z grupy B, czyli podobnie jak 51
Jestem przerażona, jeżeli mogę prosić o jakieś info o tym jak to u Ciebie wyglądało przez te dwa lata, będę bardzo wdzięczna
Jeżeli znajdziesz chwilę to napisz, c6gg73@op.pl
 
Hej,wczoraj dostałam wyniki i mam wirusa HPV 16 i p2
Załamałam się nie powiem,dzisiaj czeka mnie kolposkopia,mam 24 lata i ani jednego dziecka. Wczoraj na wizycie usłyszałam od ginekologa że im szybciej zajdę w ciążę tym lepiej. Czy któraś z was się spotkała z czymś takim? O co mogło chodzić ☹️
 
Hej,wczoraj dostałam wyniki i mam wirusa HPV 16 i p2
Załamałam się nie powiem,dzisiaj czeka mnie kolposkopia,mam 24 lata i ani jednego dziecka. Wczoraj na wizycie usłyszałam od ginekologa że im szybciej zajdę w ciążę tym lepiej. Czy któraś z was się spotkała z czymś takim? O co mogło chodzić ☹️
Ten drugi to jaki miał być typ?
 
Wczoraj otrzymałam też wynik cytologii płynnej. Wynik to NILM, ale są uwagi w innych zmianach: Zmiany odczynowe związane z zapaleniem lub typową regeneracją.
 
Hej,wczoraj dostałam wyniki i mam wirusa HPV 16 i p2
Załamałam się nie powiem,dzisiaj czeka mnie kolposkopia,mam 24 lata i ani jednego dziecka. Wczoraj na wizycie usłyszałam od ginekologa że im szybciej zajdę w ciążę tym lepiej. Czy któraś z was się spotkała z czymś takim? O co mogło chodzić ☹️
Zrób kolposkopię wtedy się okaże czy są jakieś zmiany na szyjce, czy jeszcze nic nie ma. Zapewne przepiszą ci jakieś leki, słyszałam że bardzo fajne są globulki z propolisu. Pamiętaj o regularnym wykonywaniu cytologii płynnej razem z badaniem wirusów.
Nie wiem czy to co napisze będzie w jakiś sposób pocieszające ale naprawdę bardzo duży procent populacji aktywnej seksualnej ma tego wirusa dodatkowo wcale nie jest powiedziane że może zarazić nas partner. Takim wirusem można się zarazić chociażby w toalecie w pracy, barze, miejskiej itd... nawet zabezpieczenie prezerwatywą nie jest W jego przypadku 100% bezpieczne. Trzeba też spojrzeć na to trzeźwym okiem jeżeli jedno z partnerów takiego wirusa ma to prawdopodobieństwo że już mają go oboje jest ogromne ale może ktoś mieć bardzo dobry organizm który go od razu zwalczy. Wirus może wywołać nowotwór szyjki macicy nawet po kilkunastu latach dlatego tak ważne jest aby co roku robić się badać. Zmiany na szyjce macicy w porę uchwycone są do wyleczenia. Mężczyzn z takim wirusem potrafi się leczyć nawet przez 3 lata.
 
reklama
Do góry