reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Edytko :-Dja tak sobie czasami wyobrazam, jak to by bylo:-p

Kurcze ale wysprzatalam mieszkanko...az milo:-D
Na weekend wyjezdzamy wiec jutro mam troszke pracy organizacyjnych.
W sobote i niedziele niebede na BB:-( Ale juz w poniedzialaek bede Was nawiedzac:eek:
 
reklama
Cieszę się że w końcu piątek, oby szybko w pracy zleciało:tak:

a jakie macie plany na weekend, bo ja jak zwykle, pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie. I jeszcze remont mamy więc nie wiem kiedy w końcu odpocznę.
 
Rossa ja sprzatam na biezaco ale zawsze znajdzie sie cos do zrobienia ...

Any to juz dzisiaj odbierasz prawko,to bedziesz teraz pomykac samochodem ;-)
 
Witam:)
Bartus ma drzemke to mam chwile dla siebie.Znowu mały ma katar mega który mu spływa do gardełka i kaszle od czasu do czasu.pogoda cos sie ładna robi.

Wczoraj z M gadałam i o rodzenstwo dla Bartusia bedziemy sie starac tak jesienią bo wtedy juz bedziemy u niego.

Miłego dnia:)
 
Hej!
Prawko mam (wydali mi! po tych sensacjach w Nowym Sączu do końca miałam obawy, że mi nie dadzą ;-)
Auta nie mam, ale mamy kupić. Albo vana, którym by jeździł Z. a ja octavią, albo małe auto dla mnie, a on zostaje z octavią. Nie wiemy jeszcze do końca co, choć mamy to i owo na oku.
Za to poszłam do reportera young i za 200 kupiłam 7 ciuchów dla najstarszego! Mieli super wyprzedaż, ubrania za pół ceny, więc na poniedziałkowy egzamin młody pojedzie w nowych sztruksach, koszuli i eleganckiej kamizelce. Cieszę się szalenie, bo mi to leżało na sumieniu, że mi dziecko w byle szmatach chodzi.
Madzia, to fajna zabawa Was czeka :-)
An
 
Ja muszę zrobić duuuuże porządki, bo w poniedziałek przyjadą goście. A teraz jadę odebrać prawo jazdy :-)
An


Gratuluję Prawka:):-)Jazda samochodem daje tyle radości:)Gorzej jak się stoi w korku;)
Co do Zuzi...ona żyć mi nie daje.Śpi ze mną. Budzi mi się w nocy nawet 5 razy żeby tylko cycka zassać.Wczoraj tak códowała tak się wierciła i bawiła tym moim cyckiem że myślałam że ją uduszę!!!:wściekła/y::wściekła/y:Brakuje mi cierpliwości do niej .Wiem że źle robię, że najpierw jej zakazuje a potem daję.ALe to jak ona ryczy doprowadza mnie do gorączki i odpuszczam:no::no:Koleżanka nie karmi już wcale.Tydzień oddała syna mężowi do pokoju.Potem w dzień przestała dawać i ma z głowy:(Jak ona to zrobiła ie wiem.JA jestem za słaba chyba.I będę karmiła do 5 lat!!!!!

Przeprowadzka zblirza się niedługo.Kupiliśmy zlew ostatnio.Jeszcze zostały AGD pralka , lodówka , zmywarka. piekarnik już mam i płytę.Jeszcze prąd muszę załatwić bo na taryfie budowlanej ciągniemy:/ achh a administracja nie śpieszy się z odbiorem!
Całymi dniami jestem sama z Zuzią odkąd M zmienił pracę na kierowce zawodowego!!!Mam dość.Wymęczona jestem strasznie.Codziennie to samo, ale każda z Was wie wszystko o tej codzienności.Mam nadzieję ze jak się wyprowazimy z tego mieszkanie poprawi mi się samopoczucie i będę miała siły na wszystko, a przede wszystkim zeby odstawić zuzie.
NOCNIK - NIC Z TEGO NARAZIE. Raz zrobiła siku i koniec.Nie zmuszam.
Upiekłam babkę- trochę przypaliły mi się boki:)To tylę.Postaram się częściej tutaj zaglądać:)
 
reklama
Edytko jedziemy wspierac sie duchowo ze znajomymi:-p
Edzia napewno nowe mieszkanko doda Ci wiecej sil, tak bylo u mnie:tak:
An gratuluje:-) teraz tylko autko i myk, myk....:tak:
Madzia oooo sie bedzie dzialo;-):-) Zdrowka dla Bartusia:*

Dziewczynki, Pati pozdrawia i bedzie w poniedzialek juz u nas:-)

U mnie zimno jak.....:no: Sniezyca byla straszna ale juz sniegu niema:baffled:
Milego dzionka dla Was:*
 
Do góry