reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

Piszcie coś, bo mi się nudzi! 🙈
🤣 ja to mam dzisiaj happy day , rże od rana, od różowej kreski , od dwóch w zasadzie, mój mąż mowi ze to juz zajob tyle razy go molestować. Grzecznie czekam aż wróci z pracy, zrobię mu kolację, kąpiel i zaciągnę do wyra 🤣 nie ma co marnować z trudem wyszczanych kreseczek
 
reklama
Ja właśnie skończyłam grać w piłkę nożną na deszczu😅 bardzo miłe doświadczenie swoją drogą☺️ oraz asystowałam w eksperymentach na ślimakach ale spokojnie, żadne życie nie ucierpiało, delikatne były 😉 zmieniłam tez obrzyganą pościel, starłam kilka razy rzygi z podłogi, grałam w szachy, bawiłam się lego i czytałam Pucia😆 mogę jechać do domu 😅 gorzej, że tu jakaś jelitówką i by wypadało trochę wypalić te zarazki czymś mocniejszym w domu👹 a tu miała abstynencja być
oooo a ja na sparingu z córką byłam, ona w piłkę gra. Niestety nie mogę pobiegać bo mam uszkodzone kolano od zeszłego roku, które w ciąży i tak się nieco zregenerowało i już tak nie napitala, ale mam zabronione bieganie, mogę ino łazić
 
Ok. No to my z mężem się zastanawiamy czy jeśli się w tym miesiącu nie uda to starać się dalej czy najpierw ta moja nieszczęsna nogę zoperowac 🥴 średnio chce dziecko odkładać no bo swoje lata mamy, ale nie wyobrażam sobie przez całą ciążę z usztywniona noga chodzić 🙈
A po operacji jak długo będziesz wyłączona ze starań?
 
oooo a ja na sparingu z córką byłam, ona w piłkę gra. Niestety nie mogę pobiegać bo mam uszkodzone kolano od zeszłego roku, które w ciąży i tak się nieco zregenerowało i już tak nie napitala, ale mam zabronione bieganie, mogę ino łazić
Heh... To tak jak ja 🙈 zakaz biegania, jazdy na rowerze, klękania, kucania... 😥
 
A po operacji jak długo będziesz wyłączona ze starań?
W sumie nie wiem. Mąż miał 2 lata temu kontuzję kolana to po 2 miesiącach już normalnie funkcjonował, tylko jego kontuzja była inna. Jeszcze trzeba doliczyć czas na wszystkie badania i terminy na operację 🥴 myślę że z pół roku mogłoby maksymalnie zejść 😫
 
Heh... To tak jak ja 🙈 zakaz biegania, jazdy na rowerze, klękania, kucania... 😥
nosisz ortezę? moja w szafie odłożona. Schudłam 18kg i lżej mi jest, nogi nie dokuczają. Może to też uratowalo mi nieco stan kolana bo czekala mnie operacja na wiosnę a po badaniu lekarz stwierdził że jest dużo lepiej ale nogę trzeba oszczędzać juz zawsze.
 
W sumie nie wiem. Mąż miał 2 lata temu kontuzję kolana to po 2 miesiącach już normalnie funkcjonował, tylko jego kontuzja była inna. Jeszcze trzeba doliczyć czas na wszystkie badania i terminy na operację 🥴 myślę że z pół roku mogłoby maksymalnie zejść 😫
licz 6mies , do tego zastrzyki z heparyny po operacji..
 
reklama
nosisz ortezę? moja w szafie odłożona. Schudłam 18kg i lżej mi jest, nogi nie dokuczają. Może to też uratowalo mi nieco stan kolana bo czekala mnie operacja na wiosnę a po badaniu lekarz stwierdził że jest dużo lepiej ale nogę trzeba oszczędzać juz zawsze.
Tak w ortezie jestem. Zrzuciłam ten głupi gips i od razu lepiej. Pierwszy raz mi się to stało jak miałam równo 20 kg mniej 🙈 a teraz podczas ćwiczeń bo chciałam schudnąć przed ciążą 🙈
 
Do góry